Oferta pracy

HR Generalist

Exide Technologies S.AO firmie

Exide Technologies S.A

Gdyńska 31/33

Poznań

Jesteśmy dużą międzynarodową firmą z kapitałem amerykańskim i liderem w branży.
Działamy w sektorze automotive, naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości akumulatory samochodowe, baterie przemysłowe i prostowniki.

Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją
i zaangażowaniem. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego kandydata/kandydatki na stanowisko:
Obszar: produkcjaNumer ref.: Nr Ref.: HRGEN/01/2020

Główne zadania na stanowisku:

  • realizacja procesów HR oraz zapewnianie funkcjonowania narzędzi
    HR zapewniających osiąganie KPI operacyjnych w dedykowanej
    części biznesu, w tym:
    • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych w obszarze
      produkcji i logistyki;
    • realizacja i monitorowanie budżetu kosztów pracy;
      oraz diagnozowanie i raportowanie odchyleń;
    • projektowanie procesu szkoleń rozwoju kompetencji pracowników
      produkcji we współpracy z kierownikiem produkcji oraz mistrzami
      działów produkcyjnych;
    • budowanie zaangażowania;
    • udział w projektach optymalizacyjnych związanych z efektywnością, jakością, technologią;
    • bieżąca obsługa pracowników produkcji; merytoryczne wsparcie pracowników w zakresie prawa pracy i administracji personalnej;
    • administracja i prowadzenie dokumentacji kadrowej związanej z nawiązaniem, trwaniem i rozwiązaniem stosunku pracy;
  • zapewnienie doradztwa w obszarze polityki HR dla potrzeb kadry managerskiej poprzez analizowanie potrzeb, rekomendowanie rozwiązań oraz uczestnictwo w procesach związanych z zarządzeniem personelem;
  • wspieranie managerów m.in. w zakresie prawa pracy, relacji oraz zarządzania zespołem oraz w działaniach związanych z projektowaniem struktur organizacyjnych i wzrostem ich efektywności.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane profile: ekonomia, finanse, psychologia, prawo, socjologia i pokrewne);
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku o podobnym zakresie zadań w środowisku  produkcyjnym wraz z udokumentowanymi doświadczeniami w zakresie poprawy efektywności, organizacji pracy oraz KPI: absencja, rotacja, koszty pracy;
  • praktyczna znajomość narzędzi HR z zakresu retencji, rozwoju, szkoleń, motywacji, optymalizacji pracy oraz jej kosztów;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
  • bardzo dobra znajomość przepisów Prawa Pracy i umiejętność interpretacji zmian zachodzących w przepisach;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - Excel i PowerPoint w stopniu zaawansowanym;
  • praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych;
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków z danych i przygotowywania na ich podstawie odpowiednich rekomendacji;
  • świadomość biznesowa;
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • orientacja na cel.

Oferujemy:

  • samodzielną, odpowiedzialną pracę w zgranym zespole w firmie będącej liderem
    na rynku
  • udział w ciekawych międzynarodowych projektach
  • możliwość
    rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia i środowisko pracy: laptop, telefon komórkowy, własne biuro
  • kartę Multisport Benefit dofinansowaną dla pracownika lub inne benefity w systemie kafeteryjnym
  • premię
     świąteczną
    i wakacyjną
  • dofinasowanie
     kolonii
    dla dzieci
  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • preferencyjną
    ofertę ubezpieczenia medycznego

EXIDE  makes job exciting

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV wraz z kodem referencyjnym poprzez "Aplikuj" na dole ogłoszenia

Prosimy o składnie ofert wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji . Na podstawie polskich i wspólnotowych przepisów o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych przeze mnie w CV w procesie rekrutacji na stanowisko HR Generalist, prowadzonej przez Exide Technologies S.A z siedzibą w Poznaniu oraz na ich ew. przekazywanie do spółek z grupy kapitałowej EXIDE TECHNOLOGIES wyłącznie w związku z tą rekrutacją. Oświadczam, że: (1) dane podaję dobrowolnie, (2) poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych, ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie lub żądania ich usunięcia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy