HR Generalist

Brand New Galaxy

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów kadrowo-płacowych we współpracy z działem kadr i płac poprzez koordynację i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów

  • Wsparcie kadry menedżerskiej w procesach zatrudniania oraz przebiegu zatrudnienia, w tym zapewnienie zgodności z prawem pracy, oraz procedurami i politykami HR obowiązującymi w firmie,

  • Bieżące wsparcie HR Business Partnera w obsłudze i koordynacji procesów z cyklu życia pracownika

  • Przygotowywanie raportów i zestawień oraz prezentacji na potrzeby projektów realizowanych w obszarze Human Resources,

  • Analiza danych z obszaru: wynagrodzeń, benefitów i danych personalnych oraz monitorowanie wskaźników zarządzania kapitałem ludzkim tj. m.in. retencja, rotacja; przygotowanie analiz dla HR BP i managerów

  • Aktywny udział w procesie planowania budżetów wynagrodzeń i benefitów; administrowanie programem szkoleniowym i onboardingowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny

  • Znajomość przepisów prawa pracy

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w bardzo dynamicznym środowisku

  • Nastawienia na realizację celów, zaangażowanie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - używamy tego języka na co dzień i chcemy, żebyś czuł/a się z nim swobodnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Brand New Galaxy (BNG), to niezależna platforma integrująca tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG jest przystanią dla ciekawych i dynamicznych pomysłów z pogranicza marketingu i nowych technologii, które świetnie odnajdują się w środowisku startupowym, choć skalą swoich projektów mogą konkurować z niejedną sieciową agencją.

W skład platformy Brand New Galaxy wchodzą:

• Pathfinder 23 (agencja aktywująca marki w obszarze e-commerce),

• Voyager (E-business Agency)

• Content26 (Amazon advertising)

• Synthrone (platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w E-commerce),

• Spacecamp (agencja digitalowa),

• New Gravity (software house automatyzujący procesy biznesowe)

• Life on Mars (agencja kreatywna cross-channel),

• Robonauts Pictures (studio produkcyjne),

• BNG HQ (HR, Payroll, Legal, Administration, Finance

• BNG WE (Amsterdam),

• BNG MEA (Dubaj)

• Man on the Moon (agencja rekrutacyjna),

www.brandnewgalaxy.com

O naszych planach na 2021 więcej tu:

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Etapy procesu rekrutacyjnego:

  • Aplikacja: wyślij nam swoje CV (w języku polskim lub angielskim);

  • Rozmowa telefoniczna z Recruitment Team, aby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach oraz wyzwaniach na nowym stanowisku;

  • Spotkanie online z Managerem zespołu

  • Witamy na pokładzie!

Dziękujemy i do usłyszenia!

Zespół Man on the Moon – HR Agency