Oferta pracy

HR Generalist - Specjalista ds. Personalnych

TENNECO Inc.

  • Stanowice (pow. rybnicki)

    Stanowice (pow. rybnicki), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja szkoleń oraz prowadzenie niektórych szkoleń wewnętrznych

  • Rozwój trenerów wewnętrznych

  • Wdrażanie i udział w projektach HR (np. ankieta zaangażowania pracowników, projekty rozwojowe dla niższego, średniego i wyższego szczebla zarządzania, nadzorowanie procesem zarządzania przez cele, ocen pracowniczych oraz Skills Matrix i inne ciekawe programy korporacyjne Tenneco)

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych, głównie na stanowiska specjalistyczne w tym Employer Branding oraz standaryzacja procesu rekrutacji i selekcji wewnętrznej liderów;

  • Współpraca z biznesem w budowaniu planów sukcesji stanowisk i rozwoju talentów

  • Rozwijanie kanałów komunikacji na różnych poziomach w zakładzie

  • Współpraca z uczelniami i szkołami zawodowymi i średnimi.

  • Budowanie dobrych relacji z managerami i wspieranie w sprawach personalnych dotyczących ich działu

  • Przygotowywanie zestawień i raportów z zakresu swoich działań

  • Wsparcie w zakresie przygotowywania dokumentacji kadrowej dla pracowników

  • Wsparcie pracowników w tematach związanych z zatrudnieniem w firmie i prawem pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja, zarządzanie kadrami)

  • Min. 6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowana branża motoryzacyjna, zakłady produkcyjne lub centra inżynieryjne)

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów HR

  • Doświadczenie we współpracy ze związkami zawodowymi

  • Znajomość MS Office

  • Mile widziana znajomość SAP HR

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Zaangażowanie

  • Elastyczność

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji poprzez udział w różnorodnych projektach i współpracę z biznesem

  • Rozwój poprzez ciekawą i dynamiczną pracę w dziale HR międzynarodowej firmy

  • Bogaty pakiet socjalny tj. dofinansowanie do karty sportowej OK System, prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe na życie, a także dofinansowanie do wypoczynku letniego, paczki oraz bony świąteczne i wiele innych świadczeń socjalnych w ramach ZFŚS

  • Elastyczne godziny pracy

Grupa biznesowa Clean Air firmy Tenneco jest światowym liderem kompletnych systemów emisji. W Polsce mamy 3 zakłady produkcyjne dedykowane tej grupie biznesowej Tenneco (Rybnik, Stanowice i Swarzędz) oraz 1 dedykowane Centrum Techniczne (Rybnik)  Ponieważ rozwiązania w zakresie kontroli emisji stają się coraz bardziej złożone, ich elementy muszą funkcjonować niezależnie. Integracja mechatroniki i oprogramowania z różnymi komponentami i systemami kontroli emisji to jeden ze sposobów, w jaki Tenneco stara się sprostać wyzwaniu, jakim jest dostarczanie innowacyjnych, opłacalnych i adaptowalnych systemów.

Do naszego zakładu w Stanowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko HR Generalist - Specjalista ds. Personalnych

Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu. Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Performance Solutions i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OE): samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket). Od ponad wieku opracowujemy innowacyjne produkty, których nasi klienci potrzebują do produkcji pojazdów nowej generacji i utrzymania obecnej populacji pojazdów. Obecnie produkujemy je w 51 lokalizacjach na sześciu kontynentach. Wierzymy, że jesteśmy preferowanym dostawcą dla naszych klientów ze względu na nasze globalne możliwości inżynieryjne, produkcyjne, dystrybucyjne i obsługi klienta. Stale opracowujemy nowe technologie, które poprawiają osiągi i komfort poruszania się.

Przewiń do profilu firmy