Ta oferta pracy jest nieaktualna od 593 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Generalist

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2017-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    HR/2017

    Zakres obowiązków:

    • udział w tworzeniu oraz realizacja strategii personalnej we wszytkich oddziałach organizacji (Małopolska,Śląsk)
    • rozwijanie/ tworzenie narzędzi polityki personalnej (HR miękki) - system ocen okresowych, wartościowanie stanowisk pracy, komunikacja wewnętrzna, employer branding, systemy motywacji,etc.
    • monitorowanie wskaźników HR,
    • kompleksowe prowadzenie administracji personalnej (twardy HR) w ramach ustalonych przez przełożonego,
    • współpraca z dostawcami usług (rekrutacje, szkolenia itp.),
    • ścisła współprca z kierownikami poszczególnych działów,
    • działania związane z komunikacją i wizerunkiem firmy oraz wdrażanie lokalnych i międzynarodowych inicjatywach i projektów z obszaru ZZL,
    • gotowość do częstych podrózy służbowych (min. 2 dni w tygodniu)
    Wymagania:
    • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • doskonała, praktyczna znajomość narzędzi Hr-owych,
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, niezbędna do codziennej komunikacji z zgranicznymi oddziałami firmy,
    • znajomość języka włoskiego będzie zdecydowanym atutem,
    • znakomite umiejętności interpersonalne i umiejętność budowania przyjaznych relacji zarówno z kadrą managerską jak i pracownikami szergowymi,
    • wysoka świadomość biznesowa - zdolność do analizy procesów biznesowych,
    • czynne Prawo Jazdy kat B.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.