Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Generalist z językiem niemieckim (umowa na zastępstwo)

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta - światowego lidera, zapewniającego rozwiązania „connected commerce”, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce Pracy: Szczecin
    HR/31/01/2019/MB

    Twoje zadania:

    • samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych,
    • koordynowanie procesu on-boardingu,
    • działania employer brandingowe, w tym udział w targach pracy,
    • obsługa administracyjna procesów zatrudniania,
    • współpraca ze wszystkimi działami w firmie.

    Nasze oczekiwania:

    • znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 (warunek konieczny),
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
    • samodzielność oraz zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo, min. 2 lata,
    • benefity: Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
    • możliwość skorzystania z pakietu relokacyjnego,
    • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
    • możliwość rozwoju oraz poszerzania swoich umiejętności.

    Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.