Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Generalista

  • Białystok, Łomża, podlaskie
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Ekspert ds. szkoleń i rozwoju oraz procesów personalnych

    Lokalizacja: Białystok, Łomża, Ełk

    Zadania na stanowisku:

    • Aktywne wsparcie managerów w zakresie zarządzania podległymi Pracownikami poprzez: wsparcie procesów  HR realizowanych przez partnerów biznesowych. Zapewnienie realizacji ww. procesów w zgodzie z wartościami Spółki, prawem pracy oraz wewnętrznymi politykami i procedurami.
    • Identyfikowanie potrzeb i realizacja działań rozwojowych dla Pracowników, prowadzenie warsztatów i szkoleń dla Pracowników  i Doradców Klienta
    • Odpowiedzialność  za realizację procesów kadrowych
    • Koordynacja i wsparcie procesów rekrutacyjnych, w tym poszukiwanie nowych narzędzi i rozwiązań w obszarze rekrutacji oraz uczestnictwo w wybranych procesach  rekrutacyjnych
    • Wsparcie procesu budowania zaangażowania poprzez m.in. dostarczanie warsztatów, moderowanie procesu przygotowania planów działania
    • Wsparcie HR Biznes Partnera w realizacji cyklicznych procesów HR tj. proces oceny rocznej, identyfikacji talentów, proces planowania działań rozwojowych, itp.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
    • Doskonała znajomość przepisów prawa pracy
    • Dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku/ w obszarze HR
    • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i indywidualnych procesów rozwojowych
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
    • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

     Masz w sobie to coś?
    Dołącz do najlepszych. Możesz liczyć na:

    • Umowę o pracę

    • Pakiet profesjonalnych
      szkoleń wdrożeniowych
      i rozwojowych

    • Pakiet opieki
      medycznej
    • Możliwość pracy
      w innych wymiarach
      etatu

    • Dzień wolny
      na wolontariat
    • Platformę kafeteryjną
      oraz platformę społecznościowo - grywalizacyjną

    • Ścieżki kariery wspierające
      rozwój organizacji

    • Owocowe poniedziałki
    • Karnet sportowy
      i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
    Chcesz wkroczyć na prostą drogę do kariery?
    My wierzymy w Twój plan. Teraz czas na Ciebie.
    bottom