Oferta pracy

CodiLime Sp. z o.o.

HR Intern (Rekrutacja IT)

CodiLime Sp. z o.o.O firmie

  • Krańcowa 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Krańcowa 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w kompleksowej realizacji procesów rekrutacyjnych w obszarze IT (publikowanie ofert, direct search, screening, organizacja i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych)

  • Dokumentacja i raportowanie działań, prowadzenie bazy kandydatów

  • Udział w projektach mających na celu rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych

  • Bliska współpraca z zespołem HR Business Partnerów, inżynierów technicznych i managerów w zakresie rekrutacji

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami i pracownikami CodiLime

  • Promowanie wartości firmowych #acttodeliver #teamuptowin #disrupttogrow

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie obszarem rekrutacji i IT

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym (B1)

  • Proaktywność i kreatywność #disrupttogrow

  • Umiejętności komunikacyjne #teamuptowin

  • Sumienność i umiejętność priorytetyzacji zadań #acttodeliver

  • Otwartość na udział i współtworzenie integracji dla pracowników online

  • Poczucie humoru :-)

To oferujemy

  • Profesjonalne szkolenia z zakresu rekrutacji, w ramach których dowiesz się wszystkiego, co powinien wiedzieć rekruter IT

  • 6 miesięczny staż (z możliwością przedłużenia), podczas którego będziesz mieć czas na naukę i testowanie zdobytej wiedzy w praktyce

  • Bieżące wsparcie zespołu HR Business Partnerów i zespołu rekrutacji

  • Elastyczne godziny realizacji zadań i możliwość pracy w formule hybrydowej

  • Stałe wynagrodzenie

  • Małe i duże benefity (dopłaty do lekcji angielskiego, platformy eTutor, pakietu medycznego, karty sportowej etc.)

  • Przekąski, napoje, dobrą kawę i inne gastronomiczne atrakcje podczas pracy z biura

CodiLime jest ekspertem w dziedzinie inżynierii oprogramowania i sieci świadczącym usługi dla największych światowych dostawców sprzętu sieciowego, oprogramowania i usług telekomunikacyjnych. Dla naszych klientów przeprowadzamy proof-of concepts, pomagamy im budować nowe produkty oraz rozwijać istniejące, a także wspieramy ich w budowie złożonych rozwiązań i utrzymaniu ich w środowiskach produkcyjnych. Naszymi klientami są zarówno startupy technologiczne, jak i duzi gracze z różnych branż i lokalizacji geograficznych (USA, Japonia, Izrael, Europa).

Choć nie jesteśmy już startupem - mamy ponad 200 osób na pokładzie i działamy od 2011 roku - zachowaliśmy kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi. Dowiedz się więcej o naszych wartościach: https://codilime.com/careers/

Przewiń do profilu firmy