Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

HR Junior Specialist with Dutch

HRK S.A.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa pytań przychodzących od managerów i pracowników

  • Tworzenie i prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy

  • Zarządzanie danymi w systemach – wprowadzanie danych, edycja, aktualizacja, przygotowywanie raportów

  • Zapewnienie dokładnego i terminowego przetwarzania miesięcznych danych pracowników

Wymagania pracodawcy

  • Zainteresowanie obszarem HR

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • Znajomość języka holenderskiego na poziomie B2/C1

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zdolnośc do budowania dobrych relacji

  • Znajomość programów Microsoft Office będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy zdalnej (raz w miesięcu z biura)

  • Dofinansowanie do kursow językowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do kart sportowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne