Oferta pracy

HR Konsultant

Diagnostyka S.A.

Profesora Michała Życzkowskiego 16

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie managerów regionalnych w procesach rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla w obszarze medycznym, sprzedażowym, obsługi klienta, administracyjnym (ustalanie profilu stanowiska, publikacja ofert, selekcja aplikacji, administrowanie systemem wspierającym rekrutacje) co pochłonie ok. 70% Twojego czasu

  • Współpraca z uczelniami oraz biurami karier w zakresie organizacji praktyk studenckich, działań EB, zamieszczania ofert pracy

  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania Kandydatów

  • Dbałość o pozytywne doświadczenia Kandydatów w trakcie całego procesu rekrutacji

  • Współpraca z dostawcami usług HR

  • Udział w bieżących projektach działu HR i EB

  • Udział w organizacji eventów dla pracowników

  • Jeżeli chcesz będziesz brać udział w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych e2e na stanowiska asystenckie oraz stanowiska średniego szczebla w centrali

  • Jeżeli chcesz będziesz współuczestniczyć w przygotowywaniu lub/i prowadzeniu szkoleń dla kadry managerskiej z zakresu rekrutacji oraz onboardingu

Nasze wymagania

  • Wewnętrzne przekonanie, że praca w HR = flow

  • Dwuletnie doświadczenie zawodowe w agencji doradztwa personalnego lub wewnętrznym dziale HR (nie musisz znać branży medycznej – wszystkiego Cię nauczymy)

  • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie personelem, socjologia lub pokrewne)

  • Świetna organizacja pracy i umiejętność nadawania priorytetów co przyda się przy prowadzeniu wielu projektów w jednym czasie

  • Inicjatywa, zaangażowanie, dbałość o szczegóły i terminy bo pracujemy w dużej organizacji o mocno rozproszonej strukturze

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B1\B2

Mile widziane

  • Znajomość systemu eRecruiter, oraz LI Recruiter

To oferujemy

  • Pracę która ma sens – jesteśmy dumni pracując dla branży Healthcare

  • Różnorodne projekty rekrutacyjne (m.in. medyczne, sprzedażowe, administracyjne, finansowe, IT) nie zamykamy się w jednym obszarze i stale rozwijamy struktury

  • Współpracę w kameralnym zespole który dzieli się swoją wiedzą i wymienia doświadczeniami

  • Pracę na rzecz stale rozwijającego się lidera w swojej branży, stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę, pełen etat, regularny czas pracy

  • Dostęp do niezbędnych narzędzi

  • Biuro w Krakowskim Parku Technologicznym

  • Pakiet socjalny m.in: karta multisport, opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne, kurs językowy etutor

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników