HR Koordynator

IQ Metal Sp. z o.o.

Kniewska 7

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Zarządem oraz menedżerami firmy w tworzeniu i realizacji polityki HR zgodnie ze strategią Spółki,

  • Opracowywanie i wspieranie procesów rekrutacji, onboardingu oraz exit interviews,

  • Opracowywanie planów zatrudnienia we współpracy z kierownikami innych działów,

  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej w zakresie pozyskiwania personelu,

  • Poszukiwanie alternatywnych rozwiązań mających na celu efektywne pozyskiwanie nowych pracowników,

  • Współpraca z kierownikami przy opracowaniu mapy kompetencji w poszczególnych działach,

  • Opracowanie i wdrożenie procedur HR m.in dot. cyklicznych ewaluacji pracowników,

  • Opracowywanie planów szkoleniowych dla pracowników White Collars oraz Blue Collars,

  • Opracowanie i wdrożenie polityki benefitów pozapłacowych zgodnie ze strategią spółki,

  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań HR,

  • Monitorowanie wew. wskaźników dot. m.in. zatrudnienia, rotacji, absencji itp.,

  • Monitorowanie zmian na rynku pracy i przekazywanie informacji kadrze zarządzającej,

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów na potrzeby zarządu oraz kierowników innych działów,

  • Organizacja i udział w targach pracy oraz innych eventach promujących Spółkę jako pracodawcę,

  • Organizacja eventów firmowych tj. „Summer Party”, „Christmas Party” itp.,

  • Wsparcie w prowadzeniu mediów społecznościowych spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Psychologii, Socjologii,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata, preferowane w dużej firmie z kapitałem zagranicznym,

  • Mile widziane doświadczenie w koordynowaniu procesami HR,

  • Doświadczenie we współpracy z kadrą menedżerską oraz zarządem,

  • Rozumienie procesów biznesowych,

  • Umiejętność organizowania i planowania pracy,

  • Elastyczność, samodzielność, komunikatywność,

  • Otwartość na ludzi i pozytywne nastawienie,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie,

  • Mile widziana znajomość przepisów prawa pracy i ustawy o ochronie danych osobowych,

  • Obsługa pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,

  • Premie za dobre pomysły,

  • Realny wpływ na tworzenie i realizację strategii HR w Spółce,

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • Świadczenie pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, nauka j. angielskiego, darmowe napoje, owocowe czwartki, świadczenia z ZFŚS oraz cykliczne imprezy firmowe,

  • Przyjazną i luźną atmosferę.

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta Multisport

  • owocowe czwartki

  • ubezpieczenie grupowe

  • j. angielski - kurs

  • szkolenia, kursy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.

IQ Metal to firma z ponad 50-cio letnim doświadczeniem w wytwarzaniu komponentów, podzespołów jak również gotowych do użycia produktów dla różnych branż takich jak: produkcja turbin wiatrowych, chłodnictwo przemysłowe, produkcja pieców opalanych drewnem, mechatronika, produkcja mebli sklepowych, automotive czy przetwórstwo żywności.

Nasze produkty wytwarzane ze stali, stali nierdzewnej lub aluminium stanowią zintegrowane rozwiązania dla finalnych wyrobów naszych klientów.

Więcej informacji o nas: https://www.iqmetal.com/pl/

Przewiń do profilu firmy