HR Lead

Komunikacja Plus Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem rekrutacji, w tym kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie

  • Wsparcie zarządu oraz kierownictwa w realizacji efektywnej polityki personalnej, doradztwo w zakresie decyzji i zmian personalnych

  • Koordynowanie procesu onboardingu nowych pracowników

  • Realizacja exit interviews i cykliczna analiza wyników

  • Koordynowanie procesu ocen pracowniczych

  • Kreowanie nowych rozwiązań z obszaru rekrutacji, zarządzania talentami, employer brandingu i innych

  • Przygotowywanie i analizowanie raportów dotyczących podstawowych wskaźników HR-owych m. in. rotacja, stabilizacja, retencja

  • Wsparcie działu kadr i płac w zakresie obiegu dokumentacji HR-owej oraz dostarczaniu potrzebnych danych

  • Współpraca z obszarem komunikacji wewnętrznej w zakresie przekazywania informacji dla pracowników

Nasze wymagania

  • Masz wyższe wykształcenie, najlepiej w obszarze psychologii, socjologii lub zarządzania zasobami ludzkimi

  • Posiadasz doświadczenie w agencji rekrutacyjnej min. 2 lata – warunek konieczny

  • Możesz pochwalić się szeroką wiedzą z zakresu metod rekrutacji - skuteczność poparta sukcesami na tym polu

  • Masz też doświadczenie w kilku innych obszarach z zakresu miękkiego HR (oceny okresowe, rozwój pracowników, szkolenia, onborading, employer branding)

  • Potrafisz zarządzać procesami HR, budować relacje z klientem wewnętrznym oraz szybko rozwiązywać problemy

  • Jesteś zaangażowany/-na i cechuje Cię wysoka orientacja na osiąganie celów

  • Współpraca i budowanie relacji na każdym szczeblu w organizacji nie sprawia Ci problemów, masz mocno rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2

  • Posiadasz doświadczenie w HR dla branży PR/marketing/e-commerce - mile widziane

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • umowa o pracę lub b2b

  • kafeteria MyBenefit

Grupa Komunikacja Plus to zespół wyspecjalizowanych doradców, którzy wierzą, że wielkie rzeczy osiąga się wspólnie. Dlatego naszą codzienną pracę opieramy na bliskiej współpracy w Grupie, jak również partnerskiej relacji z naszymi klientami. Wykorzystując kompetencje naszych spółek, pomagamy firmom osiągać cele biznesowe na każdym etapie ich rozwoju. Każdego dnia – budujemy pozytywną różnicę.

Przewiń do profilu firmy