HR manager

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Kierownik
  • 2019-01-21
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-02-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie w zarządzaniu działem personalnym firmy produkcyjnej, masz praktyczną  wiedzę z zakresu prawa pracy i swobodnie komunikujesz się w języku angielskim? Lubisz dzielić się swoją wiedzą i jesteś osobą otwartą na współpracę? Właśnie Ciebie szukamy! Dla klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko HR managera.

    Jeżeli szukasz firmy, która poza możliwością rozwoju zawodowego oferuje przyjazną atmosferę i dobre relacje wśród pracowników, aplikuj!

    HR manager
    Nr ref.: /456/01/2019/MB/36088
    Dąbrowa Górnicza
    oferujemy:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość współtworzenia strategii biznesowej i polityki personalnej firmy
    • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
    • szkolenia dostosowane do potrzeb stanowiska
    • pakiet benefitów
    • pracę w firmie o bardzo dobrej opinii na rynku
    Twoje zadania:
    • zapewnienie pełnego i skutecznego wsparcia działu HR (tworzenie i wdrażanie lokalnych planów, polityki i procedur HR, zgodnie z wytycznymi firmy)
    • wdrażanie różnorodnych programów HR w celu przyciągnięcia, utrzymania i rozwoju personelu
    • odpowiedzialność za rekrutację i selekcję
    • zarządzanie wydajnością, rozwój organizacji, zarządzanie zmianą, szkolenie i rozwój umiejętności liderskich
    • prowadzenie konsultacji ze związkami zawodowymi i uczestnictwo w pracach rady pracowniczej
    • zarządzanie budżetem HR, raportowanie wskaźników HR do centrali w Hiszpanii
    • bliska współpraca z osobą na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac oraz dyrektorem generalnym i kierownikiem zakładu
    oczekujemy:
    • wykształcenia wyższego
    • min. pięcioletniego doświadczenia w nadzorowaniu działu personalnego
    • biegłej znajomości języka angielskiego
    • praktycznej wiedzy z zakresu prawa pracy
    • umiejętności strategicznego myślenia i wyznaczania priorytetów
    • dużej samodzielności i doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47