Oferta pracy

HR Manager

Work Service S.A.O firmie

6 5008 500 brutto / mies.
  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy: HR Manager
Centrala mieści się w Zielonej Górze - praca jest wykonywana w systemie zdalnym!

HR ManagerNumer ref.: HR/WSSA-03/2021/2021/3/76

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowanie kultury organizacyjnej nastawionej na wyniki i zapewnienie maksymalnego poziomu rozwoju, motywacji i zaangażowania pracowników,
  • Dbanie o efektywną komunikację na drodze Zarząd – Kadra Zarządzająca – Pracownicy,
  • Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie procesami związanymi z rekrutacją, zarządzaniem talentami, szkoleniami i rozwojem, planowaniem sukcesji, wynagrodzeniami i świadczeniami, programami zaangażowania pracowników i innymi w całej grupie,
  • Wspieranie optymalizacji kosztów personalnych poprzez inicjowanie i nadzorowanie realizacji projektów HR (wartościowanie stanowisk, optymalizacja struktury organizacyjnej, zarządzanie przez cele, ocena okresowa, optymalizacja procesów HR).

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku Managera HR lub HRBP,
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki z zakresu ZZL),
  • Doświadczenia w zdalnym zarządzaniu zespołem,
  • Praktycznej wiedzy z zakresu prawa pracy,
  • Otwartości na wyzwania związane z polityką HR i wdrażaniem zmian,
  • Wysokiej empatii do drugiego człowieka,
  • Samodzielności w działaniu oraz umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy.

CO OFERUJEMY?

  • Elastyczną formę zatrudnienia bezpośrednio u klienta,
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 6500-8500 zł brutto (w zależności od doświadczenia),
  • Pracę w systemie zdalnym,
  • Samodzielne stanowisko pełne wyzwań z możliwością rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Pracę w bardzo stabilnej branży i firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Dużą niezależność i kulturę zaufania.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne