Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Manager

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 04.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych
„OBRUM” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
z siedzibą w Gliwicach

poszukuje kandydatów na stanowisko:

HR Manager
(stanowisko kierownicze)

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi lub inne pokrewne mające zastosowanie na ww. stanowisku pracy,
  • minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze HR,
  • doświadczenie i samodzielność w prowadzeniu projektów HR, ze szczególnym uwzględnieniem rekrutacji, oceny i rozwoju pracowników, motywowania,
  • umiejętność budowania relacji wewnątrz firmowych opartych na zaufaniu  profesjonalizmie,
  • znajomość prawa pracy,
  • pożądane kompetencje: orientacja na cel, komunikatywność, samodzielność/współpraca, kreatywność, myślenie analityczno-syntetyczne.

Zakres zadań:

  • badanie potrzeb rozwojowych i szkoleniowych pracowników we współpracy z kierownikami Biur,
  • tworzenie i realizacja strategii w zakresie zarządzania personelem w tym budowa ścieżek kariery pracowników,
  • opracowywanie i wdrażanie projektów oraz programów rozwojowych podnoszących kwalifikacje i zaangażowanie pracowników,
  • zarządzanie szkoleniami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • zapewnienie i rozwijanie nowoczesnych narzędzi HR, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz procesami i normami Spółki,
  • udział i koordynowanie wybranych projektów z tzw. miękkiego HR,
  • bieżące doradztwo i wsparcie merytoryczne kadry kierowniczej w rozwiązywaniu konfliktowych i trudnych sytuacji, wsparcie w przekazywaniu informacji zwrotnej,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Pracodawcy.

Spółka oferuje:

  • ciekawą pracę w Ośrodku o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"