Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Manager / HR Advisor

DWF Poland Jamka sp.k

plac Stanisława Małachowskiego 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i wdrażanie polityki personalnej w firmie,

  • Prowadzenie procesów rekrutacji (w tym współpraca z headhunterami), selekcji oraz onboardingu pracowników,

  • Zarządzanie obszarem miekkiego HR,

  • Bliska współpraca z globalnym zespołem HR,

  • Doradztwo w zakresie zatrudnienia, rozwoju pracowników, wynagradzania oraz innych kwestii związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi,

  • Nadzorowanie i uaktualnianie systemu prowadzenia dokumentacji pracowniczej,

  • Czynny udział w organizacji eventów firowmowych (wellbeingowe inicjatywy, spotkania integracyjne itp.).

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zespole HR,

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami doboru pracowników,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie,

  • Umiejętność dotrzymywania terminów, ustalania priorytetów oraz zarządzania projektami,

  • Dobra znajomość prawa pracy,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na okres 1,5 roku (z możliwością przedłużenia),

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym,

  • Udział w lokalnych i globalnych szkoleniach,

  • Pracę przy ambitnych zadaniach z wykorzystaniem najnowszych technologii,

  • Kreatywne środowisko pracy w przyjaznym i doświadczonym zespole profesjonalistów z zachowaniem work/life balance,

  • Pakiet benefitów (w tym dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną oraz pakiet Multikafeterii).

Kancelaria DWF Poland liczy obecnie ponad 120 specjalistów we wszystkich dziedzinach prawa związanych z działalnością gospodarczą. Członkowie naszego zespołu świadczą usługi prawne w Polsce od 1991 roku.

Nasza siedziba mieści się przy Pl. Stanisława Małachowskiego 2 w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWF Poland Jamka sp.k. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”

Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć w późniejszych rekrutacjach, prosimy o dopisanie również: „Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez DWF Poland Jamka sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”