Oferta pracy

HR Manager

Nestor SpringsO firmie

  • Wygoda 111, Jaworzno
    Jaworzno, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Nestor Springs

Wygoda 111

Jaworzno

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja dynamicznego rozwoju zespołu pod względem wielkości i kompetencji

  • Budowa dojrzałej kultury organizacyjnej w rosnącej firmie rodzinnej

  • Rozwój procesów HR, kadrowych i płacowych do najwyższych standardów rynkowych

Nasze wymagania

  • Praktyka w kreowaniu strategii HR i budowy kultury organizacyjnej

  • Znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych

  • Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu

  • Sposób na skuteczną realizację celów i wdrażania projektów rozwojowych

  • Samodzielność, otwartość i inicjatywa w podejmowaniu działań

  • Komunikacja w języku angielskim minimum na poziomie B2

  • Duża dawka pozytywnej energii i poczucie humoru

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 12-20 000

  • Możliwość kreowania i realizacji strategii HR Nestor Springs

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w tym składniki długoterminowe oparte na realizacji celów)

  • Silny zespół profesjonalistów

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Karta Multisport i dodatkowe ubezpieczenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Firma Nestor Springs Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Oświęcimiu to wiodąca firma zajmująca się produkcją formatek sprężynowych dla branży meblarskiej. Firma istnieje od kilkunastu lat i może poszczycić się ciągłym wzrostem. Aktualnie zatrudnia około 80 osób.

Nasza firma to miejsce gdzie potrafimy dostrzec siłę ludzkiego potencjału. To właśnie dzięki naszemu zespołowi w Nestor Springs możemy kreatywnie tworzyć, wdrażać różnego rodzaju produkty dla naszych klientów oraz wspierać ich rozwój. Chcemy inwestować w ludzi i ich przyszłość. Dbamy o świetną atmosferę w pracy, wiemy że szczera i uczciwa rozmowa są fundamentami współpracy.

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacji:

  • Zapoznanie z przyszłym szefem

  • Spotkania rekrutacyjne

  • Case study i “kawa” z Zarządem - small talk o pasji do zarządzania i rozwoju personalnego

Proces rekrutacji jest kilkuetapowy, ponieważ zależy nam na długofalowej współpracy, uważamy że im lepiej się poznamy tym lepiej wspólnie podejmiemy decyzję.