Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Manager

  • Wykroty (pow. bolesławiecki), Bolesławiec, Jelenia Góra, Lwówek Śląski, Legnica, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HR Manager
    Miejsce pracy: woj. Dolnośląskie, Wykroty, Bolesławiec

    Zakres obowiązków:

    • Nadzorowanie działu HR oraz jego rozwój,
    • Nadzór nad obsługą kadrowo-płacową firmy,
    • Inicjowanie oraz wdrażanie rozwiązań z zakresu miękkiego HR,
    • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (w tym kontrole) – ZUS, US, GUS,
    • Przygotowywanie raportów oraz sprawozdań kadrowo-płacowych na potrzeby zarządu,
    • Współpraca ze związkami zawodowymi,

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne,
    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1,
    • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku pracy,
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru miękkiego oraz twardego HR
    • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • Wysoki poziom świadomości biznesowej roli HR w organizacji
    • Profesjonalizm,
    • Elastyczność,

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Atrakcyjny pakiet benefitów,
    • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych),
    • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł
    • Elastyczne godziny czasu pracy,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.