Oferta pracy

HR Manager

Goldman RecruitmentO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej mającej swoją siedzibę na Śląsku, poszukujemy osoby na stanowisko HR Managera, który będzie odpowiedzialny za budowanie strategii HR i Employer Branding.
HR ManagerNumer ref.: 191958/6716

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za strategie HR w firmie produkcyjnej zatrudniającej ponad 300 osób,
  • planowanie, implementacja oraz ciągły rozwój wdrażanych procesów i narzędzi,
  • zarządzanie zespołem specjalistów HR, odpowiedzialność za rekrutacje na kluczowe stanowiska w firmie,
  • wdrażanie i zarządzanie strategią rekrutacji oraz zarządzanie talentami, plany sukcesji,
  • motywowanie pracowników, szkolenie i podnoszenie kompetencji,
  • wdrażanie strategii Employer Branding,
  • tworzenie skutecznych i kreatywnych rozwiązań mających na celu rozwój biznesu.

Wymagania:

  • co najmniej 7 lat doświadczenia w zarządzaniu obszarem HR (mile widziane w firmie produkcyjnej),
  • doświadczenie we wdrażaniu strategii i narzędzi HR oraz Employer Branding,
  • aktualna i praktyczna wiedza w zakresie nowoczesnych narzędzi HR i EB,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • nastawienie na wsparcie i rozwój biznesu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość prawa pracy,
  • bardzo dobre umiejętności menedżerskie,
  • umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania trudnych decyzji, określania priorytetów.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji,
  • jasny system premiowy,
  • realny wpływ na kształtowanie polityki personalnej firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy