Oferta pracy

HR Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem

  • wsparcie zarządu i kadry kierowniczej w obszarze planowania polityki personalnej

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesów związanych z twardym i miękkim HR

  • planowanie i koordynowanie działań dot. budowania kultury organizacyjnej, wspierania efektywnej komunikacji wewnętrznej, employer brandingu, ocen okresowych oraz szkolenia i rozwoju pracowników

  • koordynowanie procesów rekrutacyjnych przy współpracy z kierownikami działów

  • monitorowanie wskaźników HR, proponowanie zmian i usprawnianie procesów

  • przygotowywanie raportów, analiz, sprawozdań i zestawień z zakresu HR

  • opracowywanie regulaminów, procesów, procedur i instrukcji w dokumentacji pracowniczej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków

  • bardzo dobra znajomość narzędzi i procesów HR oraz umiejętność ich wdrażania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • wysokie umiejętności w zakresie komunikacji i współpracy

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony poprzedzony 3-miesięcznycm okresem próbnym

  • atrakcyjną pracę w nowoczesnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, pakiet opieki medycznej, karty sportowe

Klient Pracuj.pl

Firma produkcyjna działająca w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, dostawca wyposażenia wnętrz samochodów dla międzynarodowego przemysłu samochodowego poszukuje kandydata na stanowisko:

HR Manager

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.