Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Manager

WOOLWORTH POLSKA

  • 11 Listopada 11, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

11 Listopada 11

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wszystkich obszarów administracyjnych i organizacyjnych działu personalnego (HR)

  • funkcja osoby kontaktowej dla pracowników, menedżerów i zarządu w sprawach personalnych, a także w obszarze prawa pracy

  • wspieranie i realizacja procesów rekrutacji, tworzenie dokumentów personalnych

  • korespondencja i bieżąca komunikacja z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie kadr i płac

  • śledzenie zmian prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz ich wdrażanie; analiza rynku pracy

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi jak np. PIP, Sanepid

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze HR na porównywalnym stanowisku

  • znajomość przepisów prawa pracy, podatków i z zakresu ubezpieczeń społecznych

  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność za powierzone zadania

  • mobilność, w tym gotowość do odbywania podróży służbowych

  • wymagana dobra znajomość języka niemieckiego

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)

To oferujemy

  • możliwość zaangażowania się od samego początku w tworzenie Działu Personalnego (HR) w Polsce

  • usystematyzowane wdrożenie w pracę działu personalnego także w naszej centrali w Niemczech

  • otwartą komunikację opartą o dialog w rzetelnym i wspierającym zespole

  • elastyczne godziny, nowoczesne narzędzia i środowisko pracy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze

  • możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji

O nas

Woolworth to my.

Jesteśmy przedsiębiorstwem handlowym, które ceni sobie dobrą energię i zaangażowanie. Ważne są dla nas regionalne wymagania i życzenia naszych klientów. Troszczymy się o to, aby każdy z naszych ponad 500 domów towarowych w Niemczech idealnie wpisywał się w swoje otoczenie. Dzięki temu możemy każdego dnia skupiać się na tym, co najważniejsze, czyli uszczęśliwiać miliony naszych klientów. Zależy nam na tym, abyś dołączył do tego grona. Nasz cel to stać się wiodącym lokalnym dostawcą w Niemczech z 1.000 lokalizacji. Kolejnym ważnym dla nas kamieniem milowym jest ekspansja w Polsce. Dołącz do nas i bądź częścią tego ekscytującego wyzwania !