Logo Pracuj.pl

HR Manager

MARATHON INTERNATIONAL SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kostrzyn, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

MARATHON INTERNATIONAL SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Krajowa 3

Kostrzyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa realizacja procesu rekrutacji i selekcji przy wykorzystywaniu zróżnicowanych metod pozyskiwania kandydatów,
  • budowanie relacji i współpraca z menedżerami w ramach działań rekrutacyjnych i prowadzonych projektów HR,
  • kształtowanie kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa (tradycja, wartości, postawy i standardy),
  • prowadzenie działań szkoleniowych i rozwojowych – planowanie, organizowanie, koordynowanie warsztatów wewnętrznych i szkoleń zewnętrznych,
  • aktywny udział w procesie onboardingu, badania satysfakcji, tworzenia matryc kompetencji, oceny pracowniczej,
  • udział w innych projektach i procesach z zakresu HR, również jako samodzielny kierownik projektu.

Nasze wymagania

  • minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • samodzielnego prowadzenia rekrutacji z wykorzystaniem różnorodnych metod pozyskiwania kandydatów, również direct search, social media,
  • dokładności oraz terminowości, a także kreatywnego i innowacyjnego podejścia do wykonywanych zadań,
  • znajomości prawa pracy,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz pozytywnego nastawienia,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pełne wyzwań stanowisko z możliwością realizacji ciekawych projektów,
  • dużą samodzielność w działaniu, otwartość na Twoje pomysły i nowe rozwiązania,
  • dodatkowe benefity, w tym opieka medyczna oraz dostęp do karty Multisport,
  • laptop, telefon komórkowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.

HR Manager, Krajowa 3, Kostrzyn