Oferta pracy

HR Manager

Morele.net Sp. z o.o. O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Grupa Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży.

Wartości które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnego i zaangażowanego pracownika na stanowisko:
HR Manager

TWOJE ZADANIA:

  • aktywne wspieranie managerów w realizacji celów biznesowych poprzez pomoc w podejmowaniu decyzji personalnych
  • realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska wyższego szczebla
  • opracowanie i wdrożenie transparentnego oraz spójnego systemu wynagrodzeń
  • inicjowanie, projektowanie i wdrażanie programów i projektów HR, które wpłyną pozytywnie na motywację i zaangażowanie pracowników oraz przyczynią się do realizacji celów biznesowych
  • prowadzenie analizy wybranych wskaźników HR i rekomendowanie działań zarówno naprawczych jak i rozwojowych
  • koordynacja procesu oceny okresowej oraz badań satysfakcji przeprowadzanych wśród pracowników firmy
  • dbałość o przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur w zakresie realizacji polityki HR
  • opracowanie oraz wdrażanie działań z zakresu Employer Branding
  • zarządzanie działem HR i jego rozbudowa

PRZEŚLIJ DO NAS SWOJĄ APLIKACJĘ, JEŚLI:

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
  • możesz pochwalić się minimum 3 letnim doświadczeniem w pracy
    na stanowisku HR Managera (warunek konieczny)
  • posiadasz doświadczenie w budowie i wdrażaniu polityki wynagrodzeń (warunek konieczny)
  • masz doświadczenie w praktycznej realizacji procesów i projektów
    z obszaru HR
  • cechuje Cię samodzielne podejmowanie decyzji, analizowanie problemów, szukanie i rekomendowanie rozwiązań
  • potrafisz integrować cele HR z wyzwaniami biznesu
  • doskonale organizujesz swoją pracę i ustalasz priorytety
  • charakteryzuje Cię duża motywacja do nieustannego zdobywania wiedzy i rozwoju własnych kompetencji
  • umiejętnie budujesz i podtrzymujesz relacje międzyludzkie z osobami na różnych szczeblach organizacji
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

W ZAMIAN ZA TWOJĄ PRACĘ MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku e-commerce
  • pracę z rewelacyjnymi ludźmi, którzy wspólnymi siłami budują najszybciej rozwijającą się firmę w polskiej branży e-commerce
  • pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną
  • samodzielne stanowisko pracy z dużą swobodą działania we wdrażaniu projektów HR
  • umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i kompetencji
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i cennego doświadczenia
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej

Brzmi ciekawie? Prześlij do nas swoją aplikację i daj się poznać! Czeka na Ciebie fajny i ambitny zespół ludzi, dla których praca to pasja!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy