Oferta pracy

HR Manager

Firma Handlowa MAXFLIZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.kO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Od 1992 salony MAXFLIZ oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni. Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów, jakość produktów i innowacje, marka MAXFLIZ stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
HR Manager

Obowiązki:

  • przygotowywanie działań onboardingowych, szkoleniowych oraz rozwojowych dla całej organizacji, której oddziały mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Katowicach
  • bieżące wsparcie dla kadry zarządzającej w zakresie realizacji procedur HR w organizacji zatrudniającej ok. 300 pracowników
  • dbanie o higienę miejsca pracy
  • wsparcie w procesie oceny pracowników oraz projektów motywacyjnych
  • kierowanie polityki personalnej we współpracy z Zarządem
  • współtworzenie i zarządzanie aktualna bazą wiedzy, kompetencji oraz narzędzi rozwojowych
  • uczestniczenie w projektach rekrutacyjnych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko HR Manager, która:

  • jest sumienna, dokładna, zaangażowana
  • posiada umiejętności identyfikacji potrzeb rozwojowych i szkoleniowych
  • ma wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • posiada umiejętności podejmowania decyzji
  • ma min. 7 lat doświadczenia w branży HR
  • jest samodzielna i podejmuje inicjatywę w działaniu
  • posiada wykształcenie wyższe
  • posiada wiedzę z zakresu HR
  • chce się rozwijać i zgłębiać swoją wiedzę

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe na kierunku: zarządzanie zasobami ludzkimi
  • doświadczenie w pracy w korporacji

OFERUJEMY:

  • kompleksowy proces wdrożenia
  • dużą samodzielność
  • współpraca z całym zespołem
  • partnerskie stosunki i otwartą komunikację
  • stabilność zatrudnienia
  • umowa o pracę na pełny etat lub umowę B2B
  • dogodne warunki wynagrodzenia z możliwością uzyskiwania premii
  • możliwość pracy w biurze w Krakowie lub back office

NASZ PROCES REKRUTACJI:

  • selekcja aplikacji
  • rozmowa telefoniczna
  • spotkanie w większym gronie

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować dalej silną markę rynkową firmy MAX-FLIZ, prześlij CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym. Po więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na naszą stronę internetową – www.max-fliz.pl.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy