Oferta pracy

HR Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie kultury organizacji wspierającej strategię biznesową firmy ( poszerzanie udziału w rynku, wejście na nowe rynki na arenie międzynarodowej)

  • Udział/doradztwo w procesach przebudowy struktury organizacyjnej, w tym budowa struktury HR w połączeniu z działem kadr i administracją

  • Ścisła współpraca z zarządem spółki w celu dopasowania strategii Hr do celów biznesowych organizacji

  • Nadzór nad procesami kadrowymi i kwestiami dotyczącymi prawa pracy,

  • Poprawa jakości i efektywności procesów rekrutacyjnych

  • Obniżenie wskaźników rotacji i fluktuacji kadr

  • Ewaluacja pracowników i rekomendacje działań, nadzór nad procesem oceny, dbanie o utrzymywanie najlepszych pracowników w organizacji. Tworzenie i wdrażanie narzędzi zwiększających motywację pracowników,

  • Identyfikowanie potrzeb szkoleniowych i organizowanie szkoleń oraz podejmowanie innych działań wspomagających rozwój pracowników,

  • Sugerowanie zarządzającym nowych inicjatyw z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi,

  • Prowadzenie działań mających na celu usprawnienie komunikacji wewnętrznej,

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby która 2 dni tygodniu pracowałaby w biurze w Krakowie oraz 3 dni w biurze przy zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym 100 km od Krakowa). Możliwa jest tez praca zdalna ( 2 dni home office oraz 3 dni przy zakładzie produkcyjnym)

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki - ZZL, psychologia, zarządzanie, ekonomia),

  • Minimum 3 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku, w firmie zatrudniającej powyżej 100 pracowników ( branża produkcyjna, budowlana lub pokrewna)

  • Doświadczenie we wdrażaniu procesów HR w organizacji i podstawowa wiedza z zakresu kadr

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Dobra znajomość nowoczesnych narzędzi HR

  • Doskonała organizacja pracy, energia w działaniu, skuteczność,

  • Samodzielność, odpowiedzialność, asertywność oraz zaangażowanie,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację B2- jednak nie jest to warunek konieczny

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę lub B2B

  • Zbudowanie od podstaw działu HR i procesów HR

  • Możliwość rozwoju osobistego i doskonalenia wiedzy,

  • Pakiet szkoleń

  • Możliwość wykonywania pracy częściowo w formie zdalnej.

Klient Pracuj.pl

Firma produkcyjna o zasięgu międzynarodowym poszukuje Hr Managera do zbudowania procesów personalnych w obszarze miękkiego Hr.

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie budowa profesjonalnej struktury HR oraz wsparcie dyrektorów zarządzających i managerów komórek organizacyjnych w szerokim zakresie spraw HR.

Na tym stanowisku przewidujemy połączenie odpowiedzialności za miękki Hr oraz kadry i płace.

Jest to nowo tworze stanowisko w strukturze firmy.

Przewiń do profilu firmy