Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Manager

  • Łęczyca, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-10-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jeden z wiodących dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce
    poszukuje do Centrali w Łęczycy

    kandydatów na stanowisko
    HR Manager
    Miejsce pracy: Łęczyca

    Zadania:

    • wsparcie menedżerów w zakresie całości działań personalnych,
    • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na poziomie stanowisk specjalistycznych i menadżerskich,
    • planowanie, monitorowanie i realizacja działań HR,
    • zarządzanie procesem onboardingu oraz obszarem szkoleń i rozwoju pracowników,
    • nadzór nad poprawnością procesu obsługi kadrowo-płacowej.

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe na stanowisku HR Manager,
    • wiedza z zakresu prawa pracy oraz nowoczesnych metod zarządzania obszarem HR,
    • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • wykształcenie wyższe.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • możliwość realnego kształtowania polityki personalnej firmy,
    • możliwość uczestniczenia w programach rozwojowych,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
    • karta MultiSport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    bottom