Oferta pracy

HR Manager

EXTRADACHO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Firma extraDACH, szybko rozwijająca się sieć hurtowni z branży budowlanej, specjalizująca się w sprzedaży dachów, ścian i wszystkiego co potrzebne do zbudowania wymarzonego i bezpiecznego domu, zatrudniająca blisko 200 osób w 14 oddziałach w całej Polsce (Szczecin, Koszalin, Gdańsk, Gdynia, Goleniów, Stargard, Gorzów, Poznań, Wrocław, Tychy, Bielsko-Biała, Kraków, Warszawa, Łódź) poszukuje osoby na stanowisko:
HR Manager

Zakres zadań

  • kreowanie polityki z obszaru HR
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wszystkie poziomy stanowisk
  • koordynacja procesów wdrażania i adaptacji nowych pracowników
  • diagnoza potrzeb szkoleniowych pracowników
  • wspomaganie procesów rozwoju osobistego pracowników
  • kierowanie procesem ewaluacji i rozwoju pracowników
  • współpraca z działem kadr i pozostałymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe (zarządzenia zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - min. 3 lata
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • aktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu, wdrożeniu nowych rozwiązań
  • praktyczna wiedza dotycząca procesów HR (rekrutacja i selekcja, zarządzanie rotacją, rozwój pracowników, zarządzanie talentami, zarządzanie jakością pracy, budowanie zaangażowania itd.)

Oferujemy:

  • narzędzia pracy: służbowy samochód, komputer i telefon
  • pracę w dużej firmie z wieloletnimi tradycjami
  • samodzielność w realizacji zadań i kreowaniu polityki HR firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. RODO."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy