Oferta pracy

HR Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i kontynuację realizacji polityki personalnej, zgodnej z przyjętą strategią i celami rozwojowymi firmy oraz nadzór nad polityką personalną.

  • Zarządzanie procesami rozwoju pracowników oraz rekrutacji.

  • Modelowanie kultury organizacyjnej poprzez szerzenie dobrych praktyk i edukację kadry kierowniczej.

  • Kierowanie procesami ciągłego doskonalenia, planowania szkoleń i innymi działaniami rozwojowymi dedykowanymi zarówno pracownikom jak i kadrze menedżerskiej.

  • Nadzorowanie opracowywania ścieżek karier pracowników, plany sukcesji, zarządzanie talentami w firmie.

  • Projektowanie systemów ocen okresowych i systemów motywacyjnych oraz innych rozwiązań z obszaru HR, monitorowanie procesów oceny pracowników przez przełożonych.

  • Współtworzenie i realizowanie budżetu przeznaczonego na wszelkie działania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

  • Wsparcie kampanii employer brandingowych i relacji z zewnętrznymi organizacjami.

  • Wyznaczanie standardów w zakresie realizowanych procesów z dziedziny HR w całej firmie.

  • Ścisła współpraca z Kadrą Menedżerską oraz wspomaganie ich decyzji w zakresie polityki personalnej; dostarczanie ekspertyzy w obszarze HR w celu rozwinięcia rozwiązań wspierających potrzeby biznesowe.

  • Kontakty z dostawcami zewnętrznymi oraz budowanie odpowiedniej współpracy z nimi.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach w obszarze HR.

  • Wykształcenie wyższe preferowane w obszarze ekonomii, zarządzania, nauk społecznych, psychologii, prawa (mile widziane dodatkowe wykształcenie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi).

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi, doświadczenie w ich implementacji oraz umiejętność oceny ich przydatności biznesowej.

  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań HR oraz zarządzania zmianą w odpowiedzi na potrzeby biznesu.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Klient Pracuj.pl

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma dystrybucyjna z sektora technicznego działająca od wielu lat na polskim rynku.

Stanowisko pracy zlokalizowane jest w Łodzi. Osoba zatrudniona na stanowisku HR Manager raportować będzie do Dyrektora Zarządzającego firmy w Polsce.

Przewiń do profilu firmy