Oferta pracy

HR manager

Odlewnia KutnoO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Jesteśmy częścią grupy Luma Automation, która specjalizuje się w zaawansowanych technologiach produkcji i obróbki metali. W skład grupy wchodzą również firmy Z.M. POSTĘP S.A., odlewnia cynku i aluminium Saga Poland oraz nowoczesna narzędziownia Saga Tools. Odlewnia Kutno Sp. z o.o. oferuje najwyższej jakości wyroby z żeliwa szarego i sferoidalnego, a także produkty rdzeniowe i bezrdzeniowe.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy:

HR manager

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii oraz procesów HR,
  • Wartościowanie stanowisk, tworzenie matryc kompetencji, ocen pracowniczych,
  • Wdrażanie systemów motywacyjnych i rozwojowych,
  • Dobór narzędzi i prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Projektowanie działań z zakresu Employer Branding,
  • Prowadzenie analiz wybranych wskaźników HR,
  • Udział w projektach, wdrażanie nowych rozwiązań z obszaru HR.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii, socjologii),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w strukturach firmy produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy,
  • Kompetencje z obszaru HR,
  • Samodzielność oraz doskonała organizacja czasu pracy i określania priorytetów,
  • Umiejętność zarządzania projektami,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, przygotowywania raportów, analiz oraz rekomendacji zmian,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość j. angielskiego - mile widziane.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Grupy Kapitałowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość korzystania z ZFŚS - wczasy pod gruszą, bony świąteczne itp.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w formie elektronicznej:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy