Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Manager

  • Lublin, lubelskie
  • Kierownik
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WORKSTREET rozpoczęła swoją działalność w roku 1995 i od początku pracuje z Klientami w oparciu o najwyższe standardy jakościowe specjalizując się w rekrutacji kluczowych specjalistów, menedżerów
    oraz wysokiej kadry kierowniczej.

    Naszym klientem jest międzynarodowy koncern z branży Retail posiadający sieć sklepów z wyposażeniem wnętrz.
    W związku intensywnym rozwojem działalności firmy w Polsce poszukujemy do Kandydata na stanowisko:

    HR Manager

    Miejsce pracy: Lublin

    Główne zadania:

    • Pełna odpowiedzialność za politykę personalną prowadzoną w jednostce handlowej w tym za obszar miękkiego i twardego HR
    • Współpraca z dyrektorem sklepu i centralnym działem HR we wdrażaniu lokalnych i globalnych polityk HR-owych firmy
    • Zapewnienie rozwoju osobistego i zawodowego współpracowników przez programy szkoleniowe i rozwojowe,
    • Prowadzenie i koordynowanie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy (dobór partnerów, współpraca z agencjami, publikowanie ogłoszeń, spotkania, raportowanie etc.),
    • Analiza potrzeb szkoleniowych dla całej organizacji i projektowanie rozwiązań szkoleniowo – rozwojowych odpowiadających na indywidualne potrzeby jednostek biznesowych (dobór partnerów szkoleniowych, współpraca nad programem, organizacja, podsumowanie etc.),
    • Prowadzenie procesu oceny i rozwoju pracownika (szkolenia wprowadzające, spotkania komunikacyjne, mediacje etc.),
    • Monitorowanie efektywności prowadzonych działań (m.in. raportowanie KPI's),
      Prowadzenie innych projektów z zakresu HR (employer branding, komunikacja wew., programy stażowe i rozwojowe, AC/DC etc.),
    • Dbanie o dobrą atmosferę i komunikację w organizacji
    • Zarządzanie zespołem specjalistów HR

    Oczekiwania:

    • Minimum 3- letnie doświadczenie w obszarze HR, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w firmie z branży Retail oraz w sprzedaży
    • Wyższe wykształcenie (mile widziane kierunki: psychologia / socjologia /ekonomia / zarządzanie personelem),
    • Znajomość lokalnych i globalnych praktyk HR-owych, zainteresowanie stałym podnoszeniem kompetencji w tym obszarze
    • Doświadczenie w pracy dla międzynarodowej korporacji będzie dodatkowym atutem
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Gotowość do przyszłego podjęcia wyzwań w innych lokalizacjach w Polsce lub innym kraju.
    • Wysoki poziom komunikacji
    • samodzielność w działaniu, inicjatywa i elastyczność,
    • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,

    Nasz klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Rozbudowany pakiet kafeteryjny,
    • Samodzielność w realizacji zadań,
    • Rozbudowany pakiet szkoleń,
    • Dobrą atmosferę.

    Zainteresowane osoby prosimy o jak najszybsze przesłanie swojego CV w języku angielskim szczegółowo opisującego doświadczenie zawodowe za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w korespondencji elektronicznej/papierowej z przedstawicielem firmy WORKSTREET
    Sp. z o.o. do celów związanych z procesami rekrutacyjnymi prowadzonymi teraz oraz w przyszłości przez Workstreet Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z dnia 24 maj 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 treść jednolita). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom tj. potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesami rekrutacyjnymi prowadzonymi przez Workstreet Sp. z o.o. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Powyższa zgoda obejmuje wszystkie zapisy polityki prywatności zawartej na stronie internetowej firmy WORKSTREET Sp. z o.o – www.workstreet.pl