HR Manager

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-04-25
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-05-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, jednego z liderów na rynku globalnym w związku z intensywnym rozwojem poszukujem  kandydata na stanowisko:

    HR MANAGER
    HRM/05/19

    Zakres obowiązków:

    • Codzienna, bliska współpraca z przełożonymi oraz managerami poszczególnych działów w obszarach selekcji i rozwoju potencjałów, budowaniu zespołów, rekrutacji, ocen pracowniczych,
    • Prowadzenie i Udział w projektach m.in  z zakresu budowaniu zaangażowania, rozwijaniu pracowników, zarządzaniu talentami.
    • Organizowanie oraz udział w procesach rekrutacyjnych.
    • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby biznesu, wdrażanie odpowiednich działań na bazie wniosków z analiz.
    • Odpowiedzialność za wybrane wskaźniki HR, zarządzanie budżetem kosztów osobowych - stałe monitorowanie i raportowanie kosztów.
    • Wsparcie Kierownictwa w obszarach kadr i prawa pracy.
    • Nadzór nad obsługą personalną pracowników w zakresie wynikającym z ogólnie obowiązujących przepisów prawa pracy.
    • Zarządzanie kilkuosobowym działem HR,

    Wymagania

    • Min. 3/5 lata doświadczenia w pracy w roli HR Managera / HR BP, w bliskiej współpracy z zarządem w rozległej strukturze.
    • Wykształcenie wyższe (mile widziane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, prawo, administracja i pokrewne)
    • Nastawienie na współpracę, łatwość i umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji, wzbudzania zaufania
    • Samodzielność w działaniu, pewność siebie, otwartość na informację zwrotną
    • Postawa „da się zrobić”, nastawienie na rezultat i proaktywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
    • Doskonała komunikacja, umiejętność dopasowania komunikatu do odbiorcy, dojrzałość w pracy z osobami na różnych poziomach w organizacji
    • Doświadczenia w prezentacji rozwiązań i projektów przed zespołem zarządzającym
    • Bardzo dobra znajomość prawa pracy - warunek niezbędny !
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

    Nasz Klient oferuje:

    • Możliwość  dalszego rozwoju w ugruntowanych strukturach HR w dużej, globalnej organizacji, będącej liderem na rynku.
    • Profesjonalny zespół współpracowniików.
    • Przyjazne środowisko pracy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + system bonusowy + dodatki do wynagrodzenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Abyśmy mogli się z tobą kontaktować w aplikacji prosimy zawrzeć jedną ze zgód do wyboru:

    (obecna i przyszła rekrutacja)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Moltton Poland, ul. Francuska 35-37, 40-027 Katowice, w celu realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji i doradztwa personalnego. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Moltton Poland, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana

    (tylko obecna rekrutacja)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Moltton Poland, ul. Francuska 35-37, 40-027 Katowice w celu realizacji wyłącznie aktualnego procesu rekrutacji i doradztwa personalnego. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Moltton Poland, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie procesem rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.

    Obowiązek informacyjny

    1. Administratorem Danych jest Moltton Poland, z siedzibą w Katowicach (40-027), ul. Francuska 35-37,
    2. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych; Jeśli masz pytania lub chciałbyś cofnąć zgodę prosimy poinformować nas lub wysłać maila na adres : [email protected]
    3. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom i klientom biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
    4. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z  wyjątkiem tych, które  są  uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa;
    5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 36 miesięcy;
    6. Masz prawo do:
    a)      dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    b)      wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    c)      przenoszenia danych,
    d)      cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
    e)      wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO)
    1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji;
    2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.