Oferta pracy

HR Manager

Wyser Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, dużego przedsiębiorstwa zlokalizowanego w województwie warmińsko–mazurskim, poszukuję osoby na stanowisko HR Managera.

Prezentowane stanowisko jest w pełni autonomiczne, dedykowane do współpracy z Zarządem firmy.

Oferowane stanowisko wymaga codziennej obecności w firmie więc jest skierowane do osób z tej lokalizacji lub chcących powrócić w rodzinne strony/ relokować się.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i implementacja strategii HR zgodnej ze strategią organizacji

  • Przegląd i tworzenie polityk, procesów i regulaminów w obszarze HR

  • Efektywne zarządzanie budżetem HR

  • Wsparcie merytoryczne dla kadry zarządzającej i liderów

  • Proponowanie nowych rozwiązań i usprawnień wspierających efektywność działań HR, wdrażanie narzędzi oraz dostosowywanie ich do potrzeb biznesowych

  • Nadzór nad pracą działu kadr oraz współpraca z firmą obsługującą płace

  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi

  • Odpowiedzialność za proces onboardingu, ewaluacji, szkoleń i rozwoju pracowników

  • Wsparcie managerów w budowaniu i prowadzeniu zespołów, planowaniu rozwoju i rozwiązywaniu sytuacji trudnych

  • Stworzenie i realizacja programów rozwojowych dla managerów, talentów i sukcesorów

  • Wyznaczanie kierunków, inspirowanie i rekomendowanie odpowiednich działań w obszarze HR

  • Zapewnienie właściwego poziomu komunikacji wewnętrznej

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz mierzących efektywność procesów HR na potrzeby Zarządu

  • Budowanie kultury organizacyjnej opartej na wartościach firmy

Wymagania pracodawcy

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie jako HR Manager, Senior HR Business Partner

  • Wykształcenie wyższe

  • Szeroka wiedza z zakresu budowania strategicznego HR i efektywnych procesów HR

  • Połączenie wiedzy z zakresu twardego zarządzania (ekonomii, controllingu, planowania i zarządzania procesami) z doskonałąwiedzą HR(systemów i narzędzi personalnych, komunikacji, motywacji, relacji, przywództwa, pracy zespołów)

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Proaktywność, samodzielność i zwinność w działaniu

  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów i podejmowania decyzji

Pracodawca oferuje

  • Znaczący wpływ na funkcjonowanie i rozwój organizacji

  • Stabilne stanowisko w dynamicznej organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów

Jesteś w miejscu, w którym łączymy utalentowanych managerów średniego i wyższego szczebla z rozwijającymi się firmami.

Wyser należy do globalnego Holdingu Gi Group, jesteśmy obecni w 13 krajach na całym świecie,: Brazylii, Bułgarii, Chinach, Francji, Węgrzech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Hiszpanii i Turcji.

Jako zespół wierzymy w moc długofalowych relacji i wspieramy kandydatów na każdym szczeblu ich kariery zawodowej. Patrzymy na rynek z dwóch perspektyw: firm i kadry managerskiej. Dzięki "szytym na miarę" rozwiązaniom, umożliwiamy właściwe dopasowanie oczekiwań rozwijających się organizacji i utalentowanych managerów.

Nasz zespół składa się z doświadczonych konsultantów mających szeroką wiedzę w określonych specjalizacjach oraz dużą znajomość rynku. Wspieramy firmy w analizie ich potrzeb i przeprowadzeniu procesów rekrutacyjnych, dopasowując profil kandydatów do specyfiki działalności firmy. Kandydatom poszukującym nowych wyzwań zawodowych zapewniamy profesjonalne doradztwo nie tylko podczas procesu rekrutacyjnego, ale również w konsekwentnym budowaniu ścieżki zawodowej.

Pomożemy Tobie znaleźć odpowiednie i indywidualnie dopasowane rozwiązania w zakresie procesów rekrutacyjnych, w obszarach specjalizacji którymi się zajmujemy.

Znamy rynek i uważnie śledzimy trendy, dzięki czemu potrafimy przewidzieć i wyprzedzać zachodzące zmiany. Cenimy dokładność oraz skrupulatność i nie uznajemy kompromisów. Nasza współpraca jest w pełni partnerska, co pozwala na nawiązywanie długofalowych relacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o indywidualnym modelu współpracy? A może szukasz nowych wyzwań zawodowych? Skontaktuj się z nami!

Przewiń do profilu firmy