Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Manager

Go Up RecruitmentO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko

HR Manager

Zakres Obowiązków:

  • Zarządzanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu oraz jego stały rozwój
  • Wspieranie kadry kierowniczej w zakresie rozwoju kompetencji personelu
  • Wspieranie procesu budowania zaangażowania wśród pracowników dbając o odpowiednią kulturę organizacji i relacje
  • Odpowiedzialność za prawidłowe przygotowanie regulacji wewnętrznych w szczególności regulaminów pracy, wynagradzania i umów o pracę
  • Nadzór nad prawidłowością procesów kadrowych i płacowych
  • Dbałość o odpowiednią komunikację wewnątrz spółki, poprzez m.in. opracowanie metod i narzędzi komunikacji i przekazywania informacji oraz wspieranie w tym zakresie kadry kierowniczej

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata – najchętniej w zakładzie produkcyjnym,
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym mile widziany

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania – skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation).

Ogłoszenie archiwalne