Oferta pracy

HR Manager

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko HR Managera.
HR ManagerNumer ref.: 191785/6579

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za wszystkie inicjatywy, systemy i strategie HR dla firmy produkcyjnej,
  • zarządzanie zespołem specjalistów i ekspertów HR,
  • wdrażanie polityki i procesów HR dla Grupy,
  • wsparcie dla biznesu: tworzenie i dostarczanie skutecznych rozwiązań, które spełniają potrzeby biznesu,
  • coaching i budowanie zdolności menedżerów do przewidywania i uprzedzania problemów organizacyjnych oraz wspierania ich w opracowywaniu rozwiązań, szczególnie w kluczowych obszarach zarządzania nieobecnościami i zarządzania wydajnością,
  • wdrażanie i zarządzanie strategią rekrutacji, zarządzanie talentami, ścieżkami karier i szkoleniami,
  • zapewnie sprawnych prcoesów płacowych i administracyjnych,
  • zagwarantowanie dobrych warunków pracy zgodne z polityką BHP i Środowiska Grupy,

Wymagania:

  • co najmniej 10-15 lat doświadczenia w zarządzaniu obszarem HR w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami,
  • doświadczenie w bezpośredniej wspołpracy z kierownictwem i biznesem,
  • dobra znajomość polskiego prawa pracy,
  • doświadczenie we wdrażaniu strategicznych polityk i narzędzi HR,
  • doświadczenie w zarządzaniu zmianą i współpracy ze związkami zawodowymi,
  • umiejętność współpracy i wpływania na najwyższe kierownictwo w firmie,
  • umiejętność podejmowania decyzji, myślenie strategiczne, przywództwo,
  • podejście praktyczne/proaktywność,
  • płynny angielski.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • umowę o pracę,
  • służbowe auto,
  • dodatkowe benefity.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy