Oferta pracy

HR Manager

Whirlpool

  • Radomsko

    Radomsko, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie oraz wdrażanie rozwiązań z obszaru HR, wspierających realizację strategicznych celów biznesowych w fabrykach

  • Inicjowanie i przewodzenie aktywnościom mającym na celu wdrażanie metodologii WCM (World Class Manufacturing)

  • Zaangażowanie w audyty WCM i ISO

  • Wsparcie managerów w zakresie zarządzania zespołem, prawa pracy oraz adresowanie bieżących potrzeb w obszarze HR

  • Przewodzenie we wdrażaniu planów rozwojowych oraz planów sukcesji

  • Nadzorowanie planów szkoleniowych

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących satysfakcję, zaangażowanie i motywację pracowników

  • Współtworzenie kultury organizacyjnej

  • Odpowiedzialność za prognozowanie oraz realizację budżetu działu oraz budżetu wynagrodzeń dla pracowników firmy,

  • Raportowanie (wewnętrzne i zewnętrzne)

  • Utrzymywanie określonego poziomu wskaźników personalnych (absencja, rotacja, nadgodziny etc)

  • Realizacja zadań w ramach obowiązujących w firmie regulaminów

  • Współpraca ze związkami zawodowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku ( HR Manager)

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy

  • Umiejętność współpracy na różnych poziomach organizacji

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Dobra znajomość narzędzi Google lub Excela i Power Point

  • Umiejętność zarządzania zmianą, inspirowania innych do wykazywania inicjatywy

  • Proaktywna postawa, inicjatywa w działaniu oraz ukierunkowanie na realizację celów

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne,, ustalania priorytetów, dotrzymywanie wymaganych terminów

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość budowania relacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy za osiągnięte wyniki

  • Benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, doskonalenie umiejętności językowych)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z nowymi technologiami

  • Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko

  • Możliwość rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • karta lunchowa

Zespół, którego będziesz częścią

Zespół HR firmy wdraża strategię organizacji w zakresie zasobów ludzkich w taki sposób, aby organizacja pozyskiwała, zarządzała, rozwijała i była w stanie zatrzymać u siebie pracowników potrzebnych jej do osiągnięcia obecnych i przyszłych celów biznesowych. Ocenia przyszłe potrzeby kadrowe organizacji w celu rekomendowania zmian w strategii HR i dostosowania dotychczasowych programów HR do tych potrzeb.

Podsumowanie roli

Jako Business HR Manager będziesz odpowiedzialna/y za współdziałanie z kadrą zarządzającą w firmie oraz centralą, budowanie i realizację strategii HR oraz zaangażowanie w aktywności wynikające z metodologii WCM.

Whirlpool

Whirlpool Corporation (NYSE: WHR) dąży do bycia najlepszą globalną firmą w branży sprzętu AGD, nieustannie angażując się w poprawę jakości życia w domu. W coraz bardziej cyfrowym świecie firma wprowadza innowacje, aby sprostać zmieniającym się potrzebom konsumentów, poprzez portfolio swoich kultowych marek, w tym Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, JennAir, Indesit i Yummly.

W 2021 roku firma odnotowała roczną sprzedaż na poziomie około 22 miliardów dolarów, zatrudniała 69 000 pracowników i posiadała 54 ośrodki produkcyjne i badawcze.

Whirlpool Corporation jest konsekwentnie uznawana przez FORTUNE za jedną z najbardziej podziwianych firm na świecie. Nasze wartości są siłą napędową wszystkiego, co robimy. Uczciwość, Szacunek, Integracja i Różnorodność, Jeden Whirlpool oraz Duch Zwycięstwa prowadzą nasze zespoły do doskonałości. Poznaj nas i przekonaj się, jak to jest być częścią firmy, która nieustannie dąży do poprawy jakości życia w domu.

Przewiń do profilu firmy