Oferta pracy

HR Manager

Hays Poland

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy podległego zespołu HR w Polsce,

  • zarządzanie realizacją procesów i inicjatyw HR w regionie,

  • udział w tworzeniu budżetu HR oraz monitorowanie jego wykonania,

  • wsparcie krajowych Dyrektorów Zarządzających we wdrażaniu strategii, polityki i narzędzi HR,

  • zarządzanie projektami HR,

  • rozwiązywanie złożonych problemów dotyczących relacji pracowniczych oraz wsparcie pracowników międzynarodowych w sprawach HR,

  • zarządzanie talentami w organizacji,

  • udział w tworzeniu programów motywacyjnych,

  • usprawnianie procesów HR i proponowanie zmian,

  • zarządzanie zmianą oraz komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną związaną z obszarem HR w organizacji,

  • przygotowywanie raportów, analiz i sprawozdań z zakres HR.

Wymagania pracodawcy

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie z firm produkcyjnych),

  • praktyczną znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,

  • bardzo dobrą znajomość narzędzi i procesów HR,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiający swobodną komunikację,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i personalne.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego,

  • dodatkowe benefity (m. in. ubezpieczenie na życie, kartę sportową, fundusz socjalny),

  • samochód służbowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego