Oferta pracy

HR Manager

Kronospan OSB Sp. z o.o.O firmie

Kronospan OSB Sp. z o.o.

1 Maja 52

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem działu personalnego w celu terminowej i efektywnej realizacji bieżących zadań w obszarze zarówno twardego, jak i miękkiego HR;

  • Koordynowanie zadań w zakresie ewidencjonowania czasu pracy, naliczania i rozliczanie wynagrodzeń, przygotowywania umów, aneksów, świadectw pracy, prowadzenia akt osobowych;

  • Nadzorowanie sprawnej realizacji procesów rekrutacyjnych;

  • Realizowanie procesu szkoleń wstępnych, staży i praktyk, ocen pracowniczych, a także dalszych działań rozwojowych dedykowanych pracownikom;

  • Merytoryczne wsparcie kadry managerskiej z zakresu przepisów prawa pracy;

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami rynku pracy i organami kontroli;

  • Tworzenie raportów, zestawień oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu.

Nasze wymagania

  • Otwartość na długofalową współpracę;

  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany;

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze HR, w tym praktyczna znajomość przepisów prawa pracy;

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;

  • Predyspozycje managerskie i bardzo dobra organizacja pracy;

  • Znajomość branży produkcyjnej (mile widziane);

  • Komunikatywna (minimum B2) znajomość języka angielskiego;

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ZZL, Ekonomia, Psychologia.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;

  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;

  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Przewiń do profilu firmy