Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Manager

Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o.

Łukasińskiego 110

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z managerami w zakresie polityki personalnej,

  • wspieranie takich procesów jak rekrutacja, onboarding, ocena okresowa, programy rozwojowe, ścieżki karier, exit interviews itp.

  • identyfikowanie wyzwań rynku, organizacji i obszaru biznesowego, który będziesz wspierać,

  • inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań HR mających na celu podniesienie satysfakcji i zaangażowania pracowników,

  • organizowanie i nadzorowanie pracy Działu Kadr i Płac,

  • realizacja polityki personalnej zgodnie ze strategią Spółki,

  • przygotowywanie i opiniowanie wewnętrznych dokumentów tj. regulaminów, procedur, zarządzeń, itp.,

  • doradztwo w zakresie interpretacji przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, ekonomia,

  • doświadczenie w zakresie zarządzania procesami HR (ocena okresowa, system szkoleń, programy rozwojowe, ścieżki karier, rekrutacja, program benefitów itp.)

  • rozumienie procesów biznesowych i bycie gotową/-ym do wspierania innych w osiąganiu celów,

  • umiejętność budowania pozytywnych i profesjonalnych relacji z managerami,

  • posługiwanie się płynnie językiem angielskim,

  • samodzielność w działaniu,

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie i przyjaznym zespole

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie

  • Dofinansowanie do wypoczynku z ZFŚS

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku