HR Manager

Hays Poland

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, w związku z uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego w Polsce, w Tychach, poszukujemy HR Managera (projekt Greenfield).

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i tworzenie strategii oraz procesów HR w organizacji,

  • koordynowanie pracy i wspierania podległego zespołu,

  • udział w tworzeniu budżetu HR,

  • rozwiązywanie złożonych problemów dotyczących relacji pracowniczych oraz wsparcie pracowników w sprawach HR,

  • nadzór nad procesem rekrutacji,

  • zarządzanie talentami w organizacji,

  • badanie potrzeb szkoleniowych oraz przygotowywanie programów szkoleniowych,

  • udział w tworzeniu programów motywacyjnych,

  • nadzorowanie systemu ocen pracowniczych,

  • przygotowywanie raportów, analiz i sprawozdań z zakres HR,

  • współpraca z Zarządem oraz centralną firmy.

Wymagania pracodawcy

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie z firm produkcyjnych),

  • praktyczną znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,

  • bardzo dobrą znajomość narzędzi i procesów HR,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i personalne.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie,

  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowego zakładu produkcyjnego oraz dalszego rozwoju zawodowego,

  • dodatkowe benefity.