Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Manager

YOPE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa procesu naliczania wynagrodzeń dla pracowników z tytułu umowy o pracę, zleceniobiorców i umów o dzieło

  • Sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych, świadectw pracy

  • Sporządzaniem sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON)

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z PPK

  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, porozumień, świadectw pracy itp.)

  • Prowadzenie ewidencji wszelkich rodzajów: czasu pracy , urlopów pracowników, zasiłków chorobowych

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i przepisach podatkowych

  • Nadzorowanie terminów szkoleń BHP i współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie ich wykonania

  • Nadzór nad badaniami okresowymi pracowników

  • Wspieranie zespołu w kompleksowej obsłudze pracowników i współpracowników

  • Przygotowanie raportów na potrzeby księgowości i zarządu

  • Zarządzanie benefitami pozapłacowymi

  • Wdrożenie i nadzór nad narzędziami związanych z rozwojem pracowników i oceny okresowej

  • Współpraca z szefami działów przy ustalaniu programu szkoleń dla pracowników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku w dziale HR

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa pracy

  • Bardzo dobra komunikacja z pracownikami i kadrą kierowniczą

  • Znajomość narzędzi z zakresu zarządzania i rozwoju pracowników

  • Umiejętność doradzania w zakresie zarządzania relacjami z pracownikami

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i realizację wyznaczonych celów

To oferujemy

  • Pracę z naturalnie niezwykłymi produktami najwyższej jakości. Jesteśmy polską marką, ale tworzymy produkty na światowym poziomie, myślimy globalnie i na bieżąco śledzimy branżowe innowacje.

  • Duże możliwości rozwoju. Początki mamy już za sobą, ale cały czas się rozkręcamy. Mamy mnóstwo nieszablonowych pomysłów do zrealizowania. Pracując przy kolejnych projektach, nieustanie uczymy się czegoś nowego.

  • Zero nudy i rutyny. YOPE to marka dynamiczna. Nie znosimy utartych schematów. Lubisz iść pod prąd? U nas masz zawsze zielone światło.

  • Praca na samodzielnym stanowisku w inspirującym, nieszablonowym zespole pasjonatów.

  • Swobodę wyrażania siebie. Poza zasadami kultury osobistej nie istnieją żadne regulaminy, etykiety czy dress code, których trzeba przestrzegać. Nie musisz się przebierać i udawać kogoś, kim nie jesteś. Cenimy oryginalność i indywidualizm.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

YOPE sp. z o.o.

YOPE TO UNIKALNY POLSKI KONCEPT NATURALNYCH KOSMETYKÓW I EKOLOGICZNYCH ŚRODKÓW CZYSTOŚCI.

TWORZYMY BEZKOMPROMISOWO TAKIE PRODUKTY, JAKICH SAMI CHCEMY UŻYWAĆ - Z WYSOKIEJ JAKOŚCI SKŁADNIKÓW,

O NIEBANALNYCH ZAPACHACH, W NIESZABLONOWYCH OPAKOWANIACH. CAŁY CZAS SIĘ ROZWIJAMY,

NASZ ZESPÓŁ POWIĘKSZA SIĘ I POTRZEBUJEMY WSPARCIA.

Przewiń do profilu firmy