Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Manager

QLOC S.A.O firmie

  • Krakowiaków 36, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

QLOC S.A.

Krakowiaków 36

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie bieżących procesów rekrutacyjnych.

  • Wprowadzenie oraz rozwijanie procesów zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Opracowywanie opisów stanowisk, ścieżek awansu, systemu szkoleń i rozwoju osobistego, systemów motywacyjnych, ocen pracowniczych, współpraca z uczelniami itp.

  • Udział w targach pracy i wydarzeniach branżowych.

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku HR Manager, HR Generalist, HRBP lub pokrewnym.

  • Praktyczne duże doświadczenie w tzw. miękkim HR.

  • Umiejętność skutecznego prowadzenia pełnych procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne.

  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania oraz utrzymywania kontaktów.

  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (min. C1), w mowie i w piśmie. Znajomość języka polskiego na poziomie C2.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Duża samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży gier lub IT.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu, możliwość pracy zdalnej.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Stabilne zatrudnienie w wewnętrznym HR.

  • Współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych, po okresie próbnym.

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel-Med, po okresie próbnym.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.

  • Lekcje języka angielskiego lub japońskiego.

  • Smaczną kawę, świeże soki i owoce, fotel do masażu w biurze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

QLOC S.A.

Masz doświadczenie w branży gier wideo? Poszukujesz stabilnego i przyjaznego środowiska pracy? Chcesz dołączyć do dobrze rozwiniętej i sprawnie działającej firmy, w której twoje obowiązki są jasno określone? Cenisz sobie równowagę między życiem zawodowym a prywatnym? Sprawdź, jak się u nas pracuje!

W QLOC współpracujemy z największymi studiami i wydawcami w branży gier wideo, m.in. EA, Capcom, Warner Bros., CD PROJEKT RED, Activision czy BANDAI NAMCO Entertainment. Nasz szeroki zakres najwyższej jakości usług obejmuje development, testowanie i lokalizację. Pracujemy na wszystkich największych platformach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz silników takich jak Unreal Engine, Frostbite czy REDengine. Pomagaliśmy ulepszać i adaptować takie marki jak Devil May Cry, Dark Souls Remastered, Mortal Kombat, Cyberpunk 2077 (i wiele innych) na nowe platformy, czerpiąc z tego ogromną radość i dzieląc pasję z graczami na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy