Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Manager

RENTERS sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych, współpraca z firmami rekrutacyjnymi;

  • Współtworzenie i realizacja zadań z zakresu Employer Brandingu;

  • Opieka nad procesem zatrudnienia i wdrożenia pracownika;

  • Udział w projektach z zakresu miękkiego HR;

  • Monitorowanie, raportowanie oraz doskonalenie procesów HR;

  • Udział w procesie budowania kultury organizacyjnej firmy;

  • Zagadnienia z zakresu HR twardego, przygotowanie dokumentów do zatrudnienia, sporządzanie umów, kontrola systemów urlopowych i ewidencji czasu, wsparcie działu finansów w analizie kosztów pracowniczych w oparciu o budżety;

  • Bezpośrednia współpraca z zewnętrzną firmą w zakresie kadr i płac.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów HR;

  • Praktyczne umiejętności zarządzania projektami HR;

  • Znajomość zagadnień z obszaru twardego HR;

  • Wykształcenie wyższe – najlepiej z dziedziny psychologii, ZZL, zarządzania projektami;

  • Doświadczenie w badaniu opinii pracowników;

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista, pozytywne nastawianie;

  • Umiejętność wdrożenia narzędzi HR do realizacji celów biznesowych;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole;

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie;

  • Możliwość kreowania własnej wizji danego stanowiska.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

RENTERS sp. z o.o.

Renters.pl to prężnie rozwijająca się firma. Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami na wynajem krótko i długoterminowy. Współpracujemy z czołowymi portalami rezerwacyjnymi w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy