Oferta pracy

HR Manager

RPO Partners Sp. z o.o.

15 00018 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości funkcjonowania działu Human Resources zgodnie z globalną polityką organizacji oraz lokalnymi uwarunkowaniami,

  • Wspieranie managementu w zakresie znajomości oraz poprawnego stosowania obowiązujących przepisów prawa pracy,

  • Nadzór nad prowadzonymi projektami rekrutacyjnymi,

  • Koordynowanie cyklicznych procesów HR (oceny roczne, rozwój talentów),

  • Nadzór nad organizacją szkoleń oraz opieka nad programami rozwojowymi,

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR (szkolenia, rekrutacje),

  • Zarządzanie podległym zespołem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),

  • Minimum 4 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi,

  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz zasad naliczania i wypłacania wynagrodzeń,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,

  • Udział w interesujących projektach,

  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet niezbędnych benefitów,

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Dla naszego klienta - międzynarodowego operatora logistycznego będącego jednym z liderów swojej branży - poszukujemy doświadczonych kandydatów/kandydatek na stanowisko: HR Manager

Przewiń do profilu firmy