Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Manager

Worksmile

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • stworzenie i implementacja polityki i strategii HR-owej

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • współpraca z firmą świadczącą usługi naliczania wynagrodzenia dla pracowników

  • stałe wsparcie kadry zarządzającej w zakresie prawa pracy i podejmowania decyzji w obszarze hr-owym

  • stworzenie polityki wynagradzania i premiowania

  • tworzenie i aktualizacja regulaminów i procedur

  • praca nad unikalną kulturą organizacyjną

  • dbanie o stały rozwój kompetencji pracowników, budowanie ścieżek karier

  • dbanie o odpowiednią komunikację wewnątrz organizacji

  • przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość prawa pracy

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • nastawienie na innowację i rozwiązywanie problemów

  • umiejętności liderskie

To oferujemy

  • przestrzeń, w której można się realizować i jednocześnie mieć poczucie, że robi się coś więcej dla innych – realizujemy misję poprawy dobrostanu ludzi we współpracy z pracodawcami

  • profesjonalizm, duże wsparcie i zaangażowanie ze strony zespołu

  • stały budżet kafeteryjny do wykorzystania na setki różnych benefitów

  • miejsce w naszej aktywnej społeczności i możliwość zbierania punktów, które wykorzystasz na znajdujące się w naszej platformie benefity, np.: na dostęp do Spotify lub klubów sportowych na kupony i voucher do sklepów oraz setki innych. Jednym zdaniem, wynagrodzimy Cię za bycie zdrowym i aktywnym!

  • okazjonalne bonusy do wykorzystania w naszym systemie kafeteryjnym, np. w dniu Twoich urodzin

  • umowę w preferowanej przez Ciebie formie oraz rynkową podstawę

  • elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej oraz czasem na załatwienie swoich spraw prywatnych w ciągu dnia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony żywieniowe

Worksmile

Jesteśmy firmą technologiczną, której celem jest zrewolucjonizowanie obszaru budowania kultury organizacyjnej. Nasze oprogramowanie pomaga setkom firm rozwijać swój obszar benefitów pracowniczych, well-beingu oraz komunikacji wewnątrzfirmowej oraz ponad 150 000 pracownikom w ponad 30 krajach czuć się zmotywowanym, zauważonym i docenionym w miejscu pracy.

Rośniemy kilkaset procent rocznie. Zostaliśmy docenieni przez wiele lokalnych i globalnych rankingów startupów, a nasz zespół stale się powiększa, dlatego poszukujemy utalentowanych osób o różnych perspektywach i doświadczeniach życiowych, którzy dołączą do Worksmile i będą budować lidera rynku benefitów w Polsce i Europie.

Przewiń do profilu firmy