Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Manager

Angloville Sp. z o.o. Sp. k.

8 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 29 paź 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu, wdrażaniu i realizacji polityki HR zgodnie z filozofią i misją firmy

  • Dopasowywanie strategii biznesowych w sposób proaktywny i zorientowany na rozwiązania

  • Zapewnienie optymalnego i ustalonego poziomu zatrudnienia w spółce

  • Zarządzanie zespołem HR

  • Planowanie rozwoju kompetencji współpracowników i opracowywanie koncepcji ścieżki kariery

  • Tworzenie, utrzymywanie i zapewnianie zgodności procedur i informacji w organizacji

  • Merytoryczne wsparcie kadry managerskiej w: procesach rekrutacji, sporządzaniu formularzy wewnętrznych, listów ofertowych, umów

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Udział w targach pracy i wydarzeniach branżowych

  • Tworzenie raportów, zestawień oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczne doświadczenie w tzw. miękkim HR

  • Umiejętność skutecznego prowadzenia pełnych procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie

  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (min. B2)w mowie i piśmie. Znajomość języka polskiego na poziomie C1/C2.

  • Wiedzę i umiejętności z zakresu mentoringu i coachingu

  • Umiejętność budowania silnych relacji na wszystkich poziomach organizacji

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce o zasięgu międzynarodowym

  • Elastyczne godziny

  • Realizacja wielu projektów rozwojowych

  • Możliwość realnego kształtowania strategii dydaktycznej spółki i realizacji własnych pomysłów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów

  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami

  • Wygodna lokalizacja biura w Centrum Warszawy

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach

  • Możliwość nauki j. angielskiego na platformie tutlo.pl

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Angloville to największy organizator programów językowych metodą immersji w Europie. Co roku odwiedza nas ponad 8 000 uczestników, a dzięki naszym rozwijanym narzędziom on-line umożliwiamy klientom z całego świata ciągłe pogłębianie swoich kompetencji językowych.

Aktualnie działamy w 8 krajach i współpracujemy z wieloma firmami z grupy Fortune 500 i tysiącami indywidualnych klientów, zmieniamy sposób w jaki świat uczy się języków - offline i online!

Mówili o nas już w Lonely Planet, Forbes, Fashion Magazine, Travel Magazine, Glasgow Guardian.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy, Angloville poszukuje osoby na stanowisko HR Manager

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Naciśnij aplikuj i zostaw nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!