Oferta pracy

HR Manager

HRK S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku z branży FMCG.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki personalnej w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi zgodnej ze strategią firmy;

  • Doradztwo oraz wsparcie dla kadry zarządzającej w zakresie HR;

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych;

  • Badanie potrzeb szkoleniowych oraz realizacja polityki szkoleniowej;

  • Koordynacja procesów oceny rocznej pracowników, badania satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz employer brandingu;

  • Realizacja strategii oraz procesów wynagradzania pracowników za pomocą środków finansowych i niefinansowych, projektowanie i obsługa systemów wynagrodzeń;

  • Zapewnienie właściwego poziomu komunikacji wewnątrz firmy;

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami;

  • Nadzór administracji kadrowo-placowej.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na samodzielnym stanowisku w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Doświadczenie zdobyte w branży FMCG będzie dodatkowym atutem;

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy;

  • Wykształcenie wyższe(preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia lub inne z obszaru HR);

  • Bardzo dobra znajomość MS Office;

  • Samodzielność, odpowiedzialność, asertywność oraz zaangażowanie;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

HRK S.A.

HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji - od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Przewiń do profilu firmy