Oferta pracy

HR Manager

VP TECH Sp. z o.o. (vivo Polska)

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleje Jerozolimskie 154

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad sporządzaną dokumentacją płacową i kadrową dla pracowników, zleceniobiorców i współpracowników firmy

  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców w systemie Enova

  • Sporządzaniem deklaracji PIT, PFRON, ZUS, PPK, GUS

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego Enova oraz programu Płatnik

  • Monitorowanie terminów umów o pracę, umów zleceń, BHP, orzeczeń lekarskich oraz wystawianie stosownych skierowań na badania medycyny pracy

  • Bieżące monitorowanie przepisów prawa pracy i zmian, wraz z implementowaniem ich w systemie kadrowo-płacowym

  • Doradztwo w zakresie przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Sporządzanie i wprowadzanie regulaminów, procedur i zarządzeń

  • Prowadzenie rekrutacji na wszystkie szczeble, obsługa systemu eRecruiter, umiejętność aktywnego pozyskiwania kandydatów (np. poprzez Social Media)

  • Prowadzenie onboardingu pracowniczego

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu

  • Zarządzenie działem HR i Administracji

  • Codzienny kontakt w języku angielskim

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi system kadrowo-płacowego Enova oraz systemu do rekrutacji eRecruiter – warunek konieczny

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1-B2)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisów zasiłkowych i wynagrodzeń

  • Bardzo dobra znajomość metod pozyskiwania kandydatów

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne

  • Komunikatywność, otwartość, pomysłowość

  • Analityczność i szczegółowość

To oferujemy

  • Ciekawą pracą w firmie promującej innowacyjne i nowoczesne technologie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym i możliwość zwiększenia umiejętności w różnych dziedzinach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na doświadczeniu zawodowym i umiejętnościach

  • Odpowiednie narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w dogodnej lokalizacji (bliskie okolice CH Reduta)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Vivo is a global company that specializes in innovative mobile products and. We are #1 in China, leading the Asian markets and expanding now in the European markets. Currently we have over 400 Million users and covered more than 50 countries & regions.

Przewiń do profilu firmy