Logo Pracuj.pl

HR Manager

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Wspólnie z naszym Klientem, będącym liderem w zakresie produkcji innowacyjnego sprzętu medycznego (wykorzystującego automatyzację, robotykę i nowoczesne technologie), poszukujemy HR Managera! Jeżeli posiadasz dogłębną wiedzę związaną z Human Resources, cechuje Cię postawa "hands on", zrozumienie specyfiki branży IT (w dużej mierze HR Manager współpracował będzie z software deweloperami) i marzysz o większej autonomii, sprawstwie w procesie tworzenia strategii HR dla firmy - koniecznie zostań tu dłużej i zapoznaj się z poniższym ogłoszeniem. Gwarantujemy szybki proces rekrutacji i przejrzystą komunikację podczas jego trwania.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem HRBP,
  • tworzenie i wdrażanie strategii HR,
  • tworzenie kultury organizacyjnej firmy,
  • zarządzanie strategią rekrutacyjną i planami zatrudnienia, minimalizowanie rotacji, retencja,
  • projektowanie ścieżek kariery dla pracowników i zapewnienie im możliwości rozwoju,
  • planowanie oferty szkoleniowej w organizacji,
  • tworzenie modeli kompetencyjnych i opisów stanowisk,
  • analiza danych związanych z HR w celu optymalizacji działań,
  • ścisła współpraca z innymi managerami i pracownikami (HR administration i payroll team)
  • raportowanie swojej pracy do Head of HR Poland.

Wymagania pracodawcy

  • postawy hands on, rozwiniętych zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • rozumienia specyfiki branży IT i dwustronną sympatię - znakomitą część naszego teamu tworzą software deweloperzy,
  • bieżącej znajomości przepisów prawa pracy,
  • doświadczenie w zakresie rekrutacji, szkoleń, talent developmentu.
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem doświadczonych specjalistów,
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Pracodawca oferuje

  • przede wszystkim pracę, którą można pokochać:) pełną atrakcyjnych dodatków:
  • ubezpieczenie UNUM,
  • pakiet medyczny w Medicover,
  • dostęp do platformy benefitowej, comiesięcznie dosilanej punktami od pracodawcy,
  • kartę sportową,
  • personalizowane dodatki: np. bilety do kina (obszar dzieci & sport & kultura),
  • szkolenia (typu indywidualny coaching, nie tylko webinar ;)) i rozwój,
  • dofinansowanie do premium produktów marki dla siebie i rodziny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aktualne oferty pracodawcy
/168/09/2022/AS

HR Manager, Warszawa