Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Manager

MAX POWER POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi HR w zakresie doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy.

Obecnie dla naszego klienta – lidera w dziedzinie E&C poszukujemy osoby chętnej na stanowisko:

HR Manager

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie strategii oraz procesów HR
  • Koordynowanie i zarządzanie działem HR
  • Koordynowanie projektów z obszaru HR (m.in. rekrutacje, onbording, employer branding, szkolenia)
  • Wsparcie zarządu i kadry kierowniczej w obszarze polityki personalnej oraz prawa pracy
  • Nadzór nad wszystkimi aspektami HR
  • Opracowywanie strategii i planów w zakresie rekrutacji, szkoleń, ocen pracowniczych, systemów motywacyjnych itp.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, prowadzenie analiz wybranych wskaźników HR
  • Tworzenie budżetu podległego pionu oraz monitorowanie jego realizacji
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w obszarze „twardego” i „miękkiego” HR, minimum 5 lat, na stanowisku Dyrektora HR/HR Managera lub analogicznym w międzynarodowej firmie produkcyjnej – warunek konieczny
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii HR oraz zarządzaniu projektami
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu prawa pracy, rekrutacji, procesów kadrowo-płacowych, rozwoju, ocen pracowniczych i systemów motywacyjnych (jak zmniejszać poziom rotacji)
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych, organizacyjnych i komunikacyjnych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych oraz realnego wpływu na politykę i rozwój organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy, wspierający i zaangażowany zespół managerski
  • Umowa o pracę lub B2B – w zależności od preferencji kandydata
  • Pakiet dodatkowych benefitów

Ogłoszenie archiwalne