HR Manager

PROMATIC Sp. z o.o.

  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki personalnej zgodnie ze strategią firmy, celami biznesowymi i standardami rynkowymi

  • Budowanie i wdrażanie kultury organizacyjnej opartej na wartościach firmy,

  • Projektowanie i wdrażanie polityk i procedur dotyczącej zasobów ludzkich oraz programów niezbędnych do zapewnienia zaangażowania i wydajności pracy,

  • Zarzadzanie zespołem działu HR,

  • Doradztwo oraz wsparcie kadry zarządzającej w strategicznych aspektach HR - planowanie zasobów, struktury i kosztów personalnych,

  • Kreowanie i koordynowanie działań EB dla grupy kapitałowej,

  • Odpowiedzialność za kreowanie i realizowanie polityki komunikacji wewnętrznej w grupie

  • Wspieranie i koordynowanie działań w obszarze komunikacji zewnętrznej oraz organizacja wydarzeń budujących wizerunek pracodawcy oraz wspierających pozyskiwanie pracowników,

  • Koordynowanie projektów kierowanych do studentów - organizacją staży i praktyk.

  • Wspieranie i coaching menedżerów w wyzwaniach związanych z zarządzaniem zespołem

  • Bieżące doradztwo i wsparcie merytoryczne kadry kierowniczej z zakresu prawa pracy,

  • Nadzorowanie wszelkich projektów z zakresu HR (oceny pracownicze, szkolenia, planowanie ścieżek kariery, komunikacja, rekrutacja, badanie opinii itp.)

  • Budowanie pozytywnych doświadczeń pracowników w organizacji w celu umacniania wizerunku pracodawcy,

  • Ścisła współpraca z Zarządem spółki,

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z zarzadzaniem zespołem HR.

  • Doświadczenia w branży IT – mile widziane.

  • Doświadczenia w obszarze budowania marki pracodawcy i realizacji kampanii wizerunkowych.

  • Aktywności w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań.

  • Samodzielności, dokładności oraz terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych oraz interpersonalnych.

  • „Lekkiego pióra” - umiejętności pisania krótkich tekstów oraz tworzenia komunikacji firmowej.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – min. C1.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pracę w trybie stacjonarnym w komfortowym biurze w Warszawie lub Jeleniej Górze.

  • Dużą autonomię i samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków.

  • Realny wpływ na strategię, procesy i standardy w obrębie departamentu i organizacji, w takich obszarach jak: rekrutacja, szkolenia i rozwój, zarządzanie zmianą, oceny, EB, onboarding, itd.

  • Możliwość pracy w bardzo ciekawej branży - na styku rozrywki, hazardu i IT.

  • Wspierającą i otwartą atmosferę pracy.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, szkolenia, program rekomendacji pracowników).

  • Wydarzenia firmowe (imprezy integracyjne, inicjatywy dobroczynne, konkursy wewnętrzne, wydarzenia sportowe).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Promatic Group to największy polski producent automatów, gier i rozwiązań systemowych dla branży gamblingowej. Działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku, produkując początkowo automaty do gry, natomiast obecnie jesteśmy kompleksowym dostawcą oprogramowania, rozwiązań systemowych, gier slotowych, automatów oraz usług dopasowanych do nawet najbardziej wymagających oczekiwań naszych klientów. Głównym celem Promatic Group jest osiągnięcie przewagi konkurencyjnej poprzez łączenie innowacyjnych rozwiązań softwarowych z wysoką jakością wykonania.

Przewiń do profilu firmy