HR Manager

Teleste Video Networks Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Teleste Video Networks Sp. z o.o.

Szybowcowa 31

Wrocław

Teleste Video Networks Sp. z o.o. jest producentem systemów służących do nagrywania i transmisji wideo poprzez sieci IP. Dostarczamy systemy monitorujące autostrady, tunele, mosty i stacje kolejowe. Prowadzimy projekty w większości krajów europejskich, a także w USA, Chinach oraz Australii.

Jesteśmy częścią Teleste Corporation – więcej o nas znajdziesz na www.teleste.com

Szukasz nowych, interesujących zadań? Świetnie!

Dołącz do nas jako:
HR Manager Numer ref.: umowa na ok. 1,5 roku
Jakie będą Twoje główne zadania?

Związane z trzema obszarami tj. globalnym HR, lokalnym HR oraz nadzorem nad administracją biura we Wrocławiu. Do Twoich odpowiedzialności będzie należeć m.in.:

  • współpraca w ramach globalnego zespołu HR, współtworzenie globalnych procesów HR
  • lokalne prowadzenie globalnych inicjatyw HR; tworzenie lokalnych polityk i procesów związanych z zasobami ludzkimi w oparciu o globalne wytyczne
  • lokalne wsparcie managerów i dbanie o ich rozwój
  • dbanie o zewnętrzny i wewnętrzny branding pracodawcy
  • koordynowanie rekrutacji i on-boardingu
  • zapewnienie, że kultura firmy wspiera strategię organizacji, komunikację wewnętrzną i działania związane z integracją
  • identyfikacja potrzeb rozwojowych pracowników, rekomendacja i koordynacja działań szkoleniowych
  • ścisła współpraca z administracją HR, płacami i inspektorem BHP
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR
  • raportowanie

Czego potrzebujesz, żeby sprawdzić się w tej roli?

  • wykształcenia wyższego
  • 4+ doświadczenia zawodowego w roli HR BP i/lub HR Managera w połączeniu z generalnym doświadczeniem w HR (7+)
  • dobrej znajomości lokalnego rynku IT
  • międzynarodowego doświadczenia oraz doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • biegłej znajomości języka polskiego i angielskiego

Doświadczenie w zarządzaniu i umiejętności związane z przygotowaniem i prowadzeniem szkoleń będą dodatkowym atutem.

Na co możesz u nas liczyć?
  • samodzielność w działaniu
  • wsparcie biznesu oraz globalengo zespołu HR
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • kameralne biuro z parkingiem podziemnym, boksem na rowery i prysznicem (choć aktualnie pracujemy zdalnie)
  • kartę Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej (Enelmed lub Dolmed), lekcje angielskiego

Chcesz z nami pracować?

Wyślij CV w jęz. angielskim za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy